Файна_зупка• 25 октября в 23:28

Постійно роздираю шкіру голови

Дівчата, маю таку проблему. Хто ще з таким стикався, як справляєтеся?
В мене жирна шкіра голови. Мию кожного дня, бо інакше починаються проблеми зі шкірою голови. Є проблема ще з дитинства. Люблю роздирати вавки, кірочки, прищики. Особливо коли стресую. Зараз шкіру обличчя не чіпаю, але шкіру голови не можу, навіть не помічаю як щось там пальцями перебираю, здираю, воно загоюється і на наступний день все по новому, замкнене коло. Коли не чіпаю, все більш менш нормалізується. Це психологічне явище скоріше. Але зараз я точно в терапію не піду, бо не маю коштів і ресурсу на це. Як ви собі допомагаєте, хто з подібними станами стикався?
Тра Ля Ля• 25 октября в 23:31
Якщо немає сильних ран, не гноїться, то нічого страшного
ХуАнита• 25 октября в 23:33
У мене була така проблема. У мене в одному місці, де я постійно здирала корочку аж лисина з´явилась.
Коли мені дуже хотілось здерти, то я брала ручку і малювала якусь фігню. Головне протриматися пару днів, потім ранки загояється і вже не цікаво. Зараз моя голова чиста і навіть лисина заросла :)
Липка-прилипка• 25 октября в 23:33
У мужа моего такое. Раз заразу какую-то занес или я хз и по всей голове рясно было с гнойниками, пил антибиотики и мазал эти места мазями. На некоторых участках волосы маленькими очагами перестали расти. Сейчас сдерживается уже.
Мадам Подлинник• 25 октября в 23:35
Ответ дляХуАнита
Тоже самое, а потом когда отрастать начало, торчал хохолок в этом месте) как у попугая 🦜
автор Файна_зупка • 25 октября в 23:35
Ответ дляХуАнита
Так, я читала про це, що може рубцюватися тканина і випадати і не рости в тому місці волосся. Було таке теж, що саме одне місце активно зачіпала, але потім заросло волоссям з часом.
интайм_не_предлагать• 25 октября в 23:53
О це я. Я думала я одна така.
Совбез• 26 октября в 00:03
Чоловік собі роздирає голову на стресі. Курс заспокійливих, і мазь гідрокортизон
Сама собі лікар• 26 октября в 00:26
Нервы. Страх перед тем, чего не можете преодолеть. Надо успокоиться.
Умничка-помощничка• 26 октября в 01:27
А мне просто нравится это делать
Пэрисхилтонша• 26 октября в 02:55
Почему корочки, вавки? Смените шампунь . Нечего будет раздирать.
автор Файна_зупка • 26 октября в 11:06
Ответ дляПэрисхилтонша
У мене вже два десятка шампунів, усі дерматокосметика , а не масмаркет. Справа не в шампуні. А в тому, що я шкрябаю і травмую шкіру.