Сегодня я не я• 26 октября 2025
Косметика Yves Roche
Хтось користується? Як якість?
Сегодня я не я
• 26 октября 2025
Ответ дляПроработник
Для мене це щось трохи краще за оріфлейм.
А що подобається з бюджетного?
MacOS-ница• 26 октября 2025
Я давно когда-то пользовалась, пыталась точнее - кремы для лица все жуть (они как плёнка, какой-то прям скатывался с кожи).
Умывалка с ромашкой была, это для любителей до скрипа и блеска.
Декоративку не брала.
Гели для душа пахли неплохо, кожу сильно не стягивали
Декоративку не брала.
Проработник• 26 октября 2025
Ответ дляСегодня я не я
А що подобається з бюджетного?
Біленда польська косметика. Склад набагато кращий.
Каяспер• 26 октября 2025
Мне их туалетная вода So elixir нравится, классическая. Такой осенний-зимний аромат для меня.
Кудрі кручу сама• 26 октября 2025
Я колись користувалась, подобалось все що замовляла.
Гелі для душу, парфуми, крема, якусь декоративну косметику теж брала але вже не пам’ятаю що саме
Алина-eb61• 26 октября 2025
у них только духи мне нравились с 90х штук 10 у меня было. все шикарные
Алина-eb61• 26 октября 2025
Ответ дляКаяспер
о да
Каяспер• 26 октября 2025
Ответ дляАлина-eb61
о да
сейчас загуглила их и ох...ла...на розетке 6500 стоит 50 мл....вот э фак...
Хлопаю ресницами• 26 октября 2025
Пробувала декораиивну косметику, олівець для брів їхній сподобався, тональні ні, завжди якимись плямамм лягали, хоча достатньо стійкі були.
З доглядової люблю їхні гелі для душу, молочко для тіла
Флюорография гуся• 26 октября 2025
Вони в мене з росією асоціюються. Чи то виробляють, чи то підтримують.