Викупана• 26 октября в 01:16
Люди на оренді, реально в наш час купити житло?
Які у вас плани, збираєте, чи лише колись спадщина?
Княгиня пітьми• 26 октября в 02:46
Где все люди будут жить кто потерял жилье,пока молодые чуток но проще а потгм,бомжи,это страшно и конца не видно
Стриптизерка• 26 октября в 06:03
Немає чого спадкувати, тому довелося купити будинок в передмісті і хєрачить на його розбудову. Реально, звісно, купити. Все залежить від доходу і ваших запитів на житло.
Хочу на Балі• 26 октября в 07:47
Ответ дляКнягиня пітьми
Я боюсь за свою кв в Херсоне,нам по 46,где мы купим то жилье,а старость,с такими пенсиями и на сьем не хватит,
Не думали про ЄОселя ? Все равно же снимаете , так хоть за свое платить будете
Ща как дам• 26 октября в 07:54
Ответ дляГубки-уточкой
Сейчас нереально. Разве что на тебя свалятся миллионы или муж айтишник или вор. Цены фантастические. У нас в Ирпене однушка с ремонтом стартует с 60000$ ... и по 65000-75000 тоже однушки выставлены. Жесть. Это же пригород, не Киев.
Но собирать деньги все-равно надо. Все меняется и, вполне возможно, через несколько лет будет возможно купить.
Да ладно, есть квартиры в Ирпене и подешевле. Варианты за 50 тыс есть, и их немало. А вот за 40 что-то нормальное нам найти не удалось
Стетоскопуло• 26 октября в 08:04
Выехали с оккупации, три года на сьеме с Одессе, собрали большую часть, немного заняли, купили старый фонд, очень довольны, жить хочется сейчас, и у нас дети
Анонимус Я• 26 октября в 10:22
Ответ дляХочу на Балі
Після втрати житла в окупації і в зоні бойових дій тільки завісити ярмо на шию у вигляді є-оселі. Можливо, в якомусь Ужгороді за скаженою ціною, де не прилітає. Але хто знає, що буде через декілька років з лояльними до хуйла мадярами під боком. І знову без житла і ще й кредит на шиї
На жаль , збирати нема смислу, за кеш до кінця життя не вгонишся за ціною, іпотеку не можеш взяти - бо в безпечних містах нема робіт і стабільності хоча б найближчі 5-8 років. Спадок один безтолковий в зоні бойових, другий маленький, на старість буде конура , але нормально жити не вийде. Гарні квартири в безпечних містах можуть тягнути тільки невелика кількість людей. Багато хто заробляє тільки на продукти. Ще і іпотеки під 100500 умов дають тільки без ремонту - а за що робити ремонт і де тоді жити: іпотечний платіж 15 к, оренда 15, і ремонт ще хоча б стільки щоб рухався якось... і того 50 к тільки житло ... хто так заробляє - той може бере, а хто ні - тому житло не світить уже ніколи. А треба ще хотіти житло в тому місті, в якому зараз живеш і таке, яке хочеш...