Партизанка• 24 сентября в 20:43
За який час реально накопичити на квартиру при невеликій зарплаті?
В кого який досвід, цікаво послухати. І чи кредит в даному випадку (маю на увазі шалену інфляцію гривні) можна серйозно розглядати? Ну, наприклад купити і здати в оренду, а кредит оплачувати грошима з оренди?
Даха-сваха• 24 сентября в 20:46
а що таке невелика зарплата?
чи є перший взнос, наприклад?
і скільки ви можете відкладати чи виплачувати кредит в місяць
чи є перший взнос, наприклад?
Царівна Жабка• 24 сентября в 20:46
Який саме розмір у ’невеликої’ зарплати? Які у вас витрати? Рахуйте і робіть висновки
Котомафия• 24 сентября в 20:47
В любом случае старайтесь откладывать деньги. Даже при кредите, вам нужно внести значительную сумму денег. У вас есть что то?
Анонимарик• 24 сентября в 20:47
Небольшая ЗП с такими планами - это сколько для вас и где вы собираетесь покупать? В Херсоне сейчас 4к можно купить за 30 тыс долларов. Возможно и посильно, но однозначно не стоит.
И_В_офигительных_штанах• 24 сентября в 20:47
Ответ дляПрокачую сідниці
А яка зарплата?
Написано же невелика
Девальвация• 24 сентября в 20:48
На мій погляд, накопити нереально. Ми брали кредит в 2007 р. , виплатили в 2017 без якихось навантажень, і на моря їздили і не сильно економили на житті.
Ще і двое дітей народилося)
ПодругаМужа• 24 сентября в 20:49
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Написано же невелика
Мінімалка?
И_В_офигительных_штанах• 24 сентября в 20:50
Ответ дляПодругаМужа
Мінімалка?
Я ж не автор, у меня вообще зарплаты нет, но есть дом.
Психологічка• 24 сентября в 20:51
Ответ дляДаха-сваха
а що таке невелика зарплата?
чи є перший взнос, наприклад?
Так, це все треба враховувати. А автор середню температуру по палаті питає
Лунтик-паунтик• 24 сентября в 20:51
Дивлячись яку квартиру (новобудова чи вторічка) скільки кімнат і в якому місті ...
Хочу барабульки• 24 сентября в 20:52
Все залежить від того, де ви її збираєтесь купувати. На Київ, в центрі міста років сто.
И_В_офигительных_штанах• 24 сентября в 20:53
Ответ дляЛунтик-паунтик
Вот это вы уже придираетесь
Хочу барабульки• 24 сентября в 20:53
Я в райцентрі кредит погасила за п´ять років. Але це було 20 років тому.
Українська Мрія• 24 сентября в 20:54
Коли я купувала першу нерухомість у 24 роки, то брала однушку від забудовника в Соф.Борщагівці. Хто не знає, там найдешевші квартири біля Києва. Ще й брала розстрочку на 2 роки. І частину першого внеску позичила у мами і ще потім років 5 віддавала борги.
Гарні диньки• 24 сентября в 20:56
Есть статейка про время, необходимое для покупки квартиры, если ВСЮ среднюю зарплату по региону складывать в кубышку.
Но есть нюансы.
1. Если Вы на квартиру будете выделять половину средней зп, то умножаем аремя на 2, пятую часть - на 5...
2. Если планируете ипотечное жилье сдавать, то увеличатся и поступления, и затраты на покупку. Тут надо считать. И немало потребует ремонт хаты. Имхо, ипотека - это кормёжка банка, в итоге стоит +1-2 квартиры в качестве процентов и проч. Считать нужно.
Но есть нюансы.
Українська Мрія• 24 сентября в 20:57
Я якщо по суті, то наприклад зп в києві 40 тис. Знімаєте кімнату сама або з чоловіком.
Якщо сама, то на життя з сильною економією піде 20-25 тис.
20 тис відклали. За рік це вже 240 тис. Через 4 роки такого життя, вже можна починати дивитись однушки в пригороді з розстрочкою.
Застряла• 24 сентября в 21:00
Так подивіться ціни і що вам підходить. Мені потрібно була вторинний ринок квартира від 2000-х років будова, 2 роздільні кімнати, від метро 15 хв максимум пішки, магазини тд. тп. парки…ремонт такий, щоб можна було заїхати і жити зразу, а не переробляти щось. Повезло і знайшли за 95000$. 1-кімнатні зрозуміло, що будуть дешевші
Партизанка
• 24 сентября в 21:00
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Вы математику совсем прогуляли в школе?
ахах)) звісно, що ні, при чому жодної лекції не пропустила, вчилась на 5, розрахунки чудово можу скласти сама. Просто цікавить реальний досвід реальних людей
Партизанка
• 24 сентября в 21:01
Ответ дляДевальвация
Ще і двое дітей народилося)
Дякую за адекватну відповідь😊
КинДза• 24 сентября в 21:02
Ответ дляПартизанка
Ціни ростуть так, що за ними не вженешся. Зараз мабуть нереально відкладувати з малої зарплати.
Партизанка
• 24 сентября в 21:03
Ответ дляУкраїнська Мрія
Але все ж вийшло, правда? і нерухомість здорожчала з часом
Українська Мрія• 24 сентября в 21:04
Ответ дляПартизанка
Дякую за адекватну відповідь😊
А, ну якщо ви сюди прийшли за такими відповідями, то розходимось 🧐
Царівна Жабка• 24 сентября в 21:04
Ответ дляПартизанка
У багатьох нерухомість х часом дуже подешевшала
Пес Патрон• 24 сентября в 21:05
Ответ дляПартизанка
Так які у вас ввідні дані?