Білка в колесі• 26 октября в 15:08

Шкіра жирна, але лущиться. Це як узагалі можливо і що з цим робити?

Капризуля• 26 октября в 15:08
Може жирна тільки т зона?
Робити пілінг, зволоження якісне
Куратор дебошей• 26 октября в 15:10
Жирная, обезвоженная. У меня такая, еще и тонкая, хз шо делать и при этом никакой крем не впитывается..
Пекельнi Борошна• 26 октября в 15:21
Пилинг и восстановление липидного баланса , увлажнение, а потом контроль жирности кожи
Мстящий за Зайца• 26 октября в 15:21
Неправильно ухаживаете за ней

Не понимаете ее потребностей
Пешеходик• 26 октября в 15:47
Жирная обезвоженная кожа.
Зажуженная Жужжа• 26 октября в 15:49
Може себорейний дерматит?
Жена миллионера• 17 ноября в 15:21
завітайте до косметолога, там або лікування, або процедури, або рекомендації по вибору професійної косметики. Мені допомогли лікування (препарати називати не стану, самолікування може призвести до небажаних наслідків) і рекомендації замінити догляд з масмаркета на Медік8