Засомневаю• 26 октября в 17:38

Чи мають право мої діти на орендовану квартиру, де живемо 25 років?

Мені 43, ще студенткою я зняла кімнату за безцінь у діда . Ще тоді вартості була нижчою за ринкову, спочатку знімала кімнату, потім вже й квартиру.
Хазяїна бачила рідко - за 25 років разів 15, не більше.
Все ремонтували за свої кошти, квартира стара.
Комуналку, оренду теж.
Зараз знімаємо її повністю самі - дві спальні + прохідна кімната виходять за 6 тис, недалеко від метро.
Ви не подумайте, я не зла людина. Просто хазяїну ця квартира ну взагалі не потрібна - він живе під Києвом. У нього один син, який має свою квартиру.
Хочу відсудити цю квартиру. Які документи збирати, квитанції ?
Гарачий Чокалад• 26 октября в 18:09
Ответ дляПьяная вишня
Знаю таких людей в реале.
Одни - квартиранты, ничего конечно не вышло у них.
Другие - приемные дочь и сын, что снаркоманились, и годами судились, пытаясь выгнать или располовинить жилье приемных родителей и их родной дочери.
к сожалению, так бывает.почитала ответы автора,тролль развлекается.даже не сомневаюсь,что это тролль.
Маруська Му• 26 октября в 18:11
Ответ дляЗасомневаю
У мого чоловіка хороший заробіток. Він з Києва і квартира своя. Так шо не треба тут
Тогда зачем вам таким обеспеченным дедова квартира?
Вся така шо куди там• 26 октября в 18:12
Ответ дляЗасомневаю
Ні, він дуже запальний. Вирішила спочатку тут спитати
Жжоте 👍 🔥Лежим с мужем угораем 🤣🤣🤣
Пьяная вишня• 26 октября в 18:13
У темы все шансы войти в топ я чувствую)
Маруська Му• 26 октября в 18:13
Не раскрыта тема дедова сына.
Пьяная вишня• 26 октября в 18:14
Ответ дляМаруська Му
Не раскрыта тема дедова сына.
Вдруг он на самом деле любовник мужа автора и они придумали схему как экологично обобрать деда и избавиться от автора 🤔
Не заздріть тьоті• 26 октября в 18:16
Ответ дляТень льва
Ну якщо авторці чоловік в 50 років вже дід, то діти від нього точно не могли би бути
ну почему же? на моей работе, как раз в 50, мужчина стал в третий раз отцом.
жижифреймут• 26 октября в 18:16
Ответ дляПьяная вишня
Государство так страхует себя, что выписать ребенка нельзя вникуда, особенно в отопительный сезон.
Только куда-то. И он имеет право проживать по прописке с опекуном (родителем) пока не найдется другое жилье. Может юристы поправят, если я неправильно запомнила.
Знімається з реєстрації аж бігом, бо не приватна власність батьків. Договір оренди закінчився- це підстава зняти з реєстрації
автор Засомневаю • 26 октября в 18:16
Ответ дляМаруська Му
Не раскрыта тема дедова сына.
Ой та мені хазяїн казав що у нього характер не дуже
На своїй дружині одружився через 10 років стосунків
Вже по цьому можна багато сказати
Не заздріть тьоті• 26 октября в 18:16
Ответ дляЗасомневаю
У мене чоловік киянин, має свою двокімнатну квартиру.
Ми її здавали в оренду, кошти складали.
А цю орендували, бо дуже дешево.
От і подумали може діду не потрібна
вы шутите? или прикидываетесь...
Маруська Му• 26 октября в 18:17
Ответ дляЗасомневаю
Вже по цьому можна багато сказати
То есть квартиры он не достоин. Тогда дерзайте.
Вся така шо куди там• 26 октября в 18:17
Ответ дляМаруська Му
Не раскрыта тема дедова сына.
Ааа.....фатит ...не могуууу 😂
Пишу каліграфічно• 26 октября в 18:18
Осіннє загострення воно таке…
Вся така шо куди там• 26 октября в 18:18
Ответ дляМаруська Му
😁😆
Пьяная вишня• 26 октября в 18:19
Ответ дляНе заздріть тьоті
Если ему в 50 еще хочется секса и детей иметь, то конечно.
Это индивидуально. Многие и к 40 уже ничего не хотят этого (обоих полов)
Пьяная вишня• 26 октября в 18:19
Ответ дляжижифреймут
Добре якщо так
Пьяная вишня• 26 октября в 18:20
Ответ дляжижифреймут
А якщо нема договору?
Пьяная вишня• 26 октября в 18:20
Ответ дляЗасомневаю
Вже по цьому можна багато сказати
Просто не любил и ждал лучший вариант, так многие делают
Чумачечая Весна• 26 октября в 18:21
Ответ дляПьяная вишня
инфекции?
Не заздріть тьоті• 26 октября в 18:21
Ответ дляПьяная вишня
так в селе бывают 70летние пердеды, к которым бегают молодыци))
Бабуся мороз• 26 октября в 18:23
Ответ дляВсіх підсаджую
ви нагла людина, поломана совком. взять і подєліть - це неправильно. квартира це не ваша і ви не маєте права вирішувати, що хто має чи повинен мати.
В совке автор была подростком, при чем тут он.
Пьяная вишня• 26 октября в 18:23
Ответ дляЧумачечая Весна
инфекции?
?
нет, просто не нужно уже или вообще)
жижифреймут• 26 октября в 18:25
Ответ дляЗасомневаю
Це краще ніж продати квартиру у Києві і витратити на оренду в Польщі, як ви
То ж була Ваша тема.
автор Засомневаю • 26 октября в 18:27
Ответ дляжижифреймут
То ж була Ваша тема.
Звичайно, робити ж більше нічого
жижифреймут• 26 октября в 18:28
Ответ дляПьяная вишня
А якщо нема договору?
Дитина за законом зареєстрована по реєстрації одного з батьків, от туди і переселяємо по рішенню суду.
Пьяная вишня• 26 октября в 18:29
Ответ дляжижифреймут
А якщо обидва без прописки? 🤔
жижифреймут• 26 октября в 18:31
Ответ дляПьяная вишня
А якщо обидва без прописки? 🤔
То до житла яке самовільно не хочуть звільнити вони ніяким боком. Дитиною займеться опіка. Вони таке люблять. То продати складно, якщо зареєстрована дитина на житловий площв, а виселити не складно, бо не приватна власність батьків
Федорино Горе• 26 октября в 18:32
Ответ дляЗасомневаю
Ні, від мого чоловіка
Ото лошиця)) треба було від діда родити))))
Свезло так свезло• 26 октября в 18:32
’Ви не подумайте, я не зла людина, я - сволота’. Ця ’не зла людина’ вирішила віддячити за те, що за безцін здавали їй квартиру. Бо вона вирішила, що власникові квартира не потрібна!
Федорино Горе• 26 октября в 18:34
Ответ дляАноним ФЕЯ
Совок розвалився, коли вона дитиною була, хто і де її ламав? Це нахабна жебрачка, такі завжди були при будь-якому режимі і владі.
Ми нє ммммєстниєєє.... Паспарт укралі.... падайтє на білєт....