Засомневаю• 26 октября в 17:38
Чи мають право мої діти на орендовану квартиру, де живемо 25 років?
Мені 43, ще студенткою я зняла кімнату за безцінь у діда . Ще тоді вартості була нижчою за ринкову, спочатку знімала кімнату, потім вже й квартиру.
Хазяїна бачила рідко - за 25 років разів 15, не більше.
Все ремонтували за свої кошти, квартира стара.
Комуналку, оренду теж.
Зараз знімаємо її повністю самі - дві спальні + прохідна кімната виходять за 6 тис, недалеко від метро.
Ви не подумайте, я не зла людина. Просто хазяїну ця квартира ну взагалі не потрібна - він живе під Києвом. У нього один син, який має свою квартиру.
Хочу відсудити цю квартиру. Які документи збирати, квитанції ?
Комуналку, оренду теж.
Їжак в панчохах• 26 октября в 17:51
Никого не слушайте. За 25 лет вы имеете право уже на весь стояк. А если вы многодетные-то на весь подъезд.
Аноним ФЕЯ• 26 октября в 17:51
Ответ дляВсіх підсаджую
ну так її батьки виховали, передали свої шаріковські уявлення про світ.
У часи молодості її батьків, люди намагалися або збудувати власне житло в селі, або збудувати кооператив у місті, або роками праці заробити квадратні метри у держави.
Айпишница• 26 октября в 17:52
Делайте обмен. Оставляйте дедову себе, а двухкомнатную мужа - ему.
Иначе ничего не получится по закону.
Аноним ФЕЯ• 26 октября в 17:52
Ответ дляЗасомневаю
А краще б чужу продала))
Продавати чужу квартиру без згоди її власників - то кримінальний злочин
Чумачечая Весна• 26 октября в 17:52
Ответ дляЇжак в панчохах
нет, на каждого ребенка по подъезду.
Продавчиня кіз• 26 октября в 17:53
Ответ дляЗасомневаю
Да, йому тоді було 50
50 - это не дед еще
Гарачий Чокалад• 26 октября в 17:53
ужас.какая наглость.автор,это вам хазяин квартиры сказал,что ему ’ця квартира ну взагалі не потрібна ’ или это вы так решили за хазяина? вот и делай людям добро.вместо благодарности,черная неблагадарность.думаю,что автор тролль.
Аноним ФЕЯ• 26 октября в 17:53
Ответ дляТворческий типаж
Ага, судіться
Витратите гроші на позов і отримаєте дулю
Їй ще можуть і на початковому етапі відмовити у позові, як у неправомірному.
Їжак в панчохах• 26 октября в 17:53
Ответ дляЧумачечая Весна
нет, на каждого ребенка по подъезду.
Ну это уже, если есть инвалидность
Невловимий Джо• 26 октября в 17:54
Ответ дляАБВГДэшница
Та даже если от деда. Это бы не помогло.
Чому ж. Автор робить днк тести і в судовому порядку признає дітей дєдовими і вони вуаля стають спадкоємцями 🤣🤣🤣
Ви що серіали не дивилися в дитинстві
Айпишница• 26 октября в 17:54
а вообще, кто из дебилодиов запустил мульку, что квартирант типа имеет право отжать квартиру, ведь платил за коммуналку он?
уже сколько опровержений было в медиа для недалеких, но...
Аноним ФЕЯ• 26 октября в 17:56
Ответ дляАйпишница
В Испании есть закон, что в пустующую квартиру можно вселиться, если ею не пользуется хозяева. Видимо наши new европейки нахватались европейских ценностей и сюда тащат.
Айпишница• 26 октября в 17:57
Ответ дляАноним ФЕЯ
это до того было ))
закона как такового нет, кстати, в Испании.
Но окупасы творят полный беспредел
Тишком нишком• 26 октября в 17:58
Ответ дляЗасомневаю
Так він дуже рідко приходив
Тільки коли якесь чп
І що?😂
У мене власник взагалі не приходить, треба у нього квартиру відсудити 😂🤣
Ms. Доброта• 26 октября в 17:58
А навіщо суд? Тільки витрати зайві. Розводьтеся беріть діда за чоловіка і вам з дітьми 1/2 дістанеться після його кончини
Пьяная вишня• 26 октября в 17:59
Ответ дляЗасомневаю
У мене чоловік киянин, має свою двокімнатну квартиру.
Ми її здавали в оренду, кошти складали.
А цю орендували, бо дуже дешево.
От і подумали може діду не потрібна
Ми її здавали в оренду, кошти складали.
А цю орендували, бо дуже дешево.
От і подумали може діду не потрібна
Кстати тролль. Но полно таких и не троллей, незамутненных Шариковых
Аноним ФЕЯ• 26 октября в 17:59
Ответ дляПьяная вишня
Совершенно верно.
Анонім Завгосп• 26 октября в 18:00
Ответ дляАліса-90ae
Гогніть квартирантів.і НІКОЛИ не здавайте житло дешево
Оце мої вже четвертий рік живуть. І дитину в моїй квартирі народили. То хз шо там з вагітним мозком сталося за цей час. Краще вигоню і перездам по ринковій ціні.
Пьяная вишня• 26 октября в 18:00
Ответ дляПродавчиня кіз
50 - это не дед еще
Педро Паскалю 51, горячий дедушка
Пьяная вишня• 26 октября в 18:02
Ответ дляГарачий Чокалад
Знаю таких людей в реале.
Одни - квартиранты, ничего конечно не вышло у них.
Другие - приемные дочь и сын, что снаркоманились, и годами судились, пытаясь выгнать или располовинить жилье приемных родителей и их родной дочери.
Залізна тьотя• 26 октября в 18:02
автор, щось від вас орками тхне. ті теж чуже забирають, розповідаючи про асвабаждєниє
Пьяная вишня• 26 октября в 18:03
Ответ дляАйпишница
Ну типа если прописать детей, то они имеют право жить и их опекуны, особенно зимой. Не право владения, а право проживания
Пьяная вишня• 26 октября в 18:07
Государство так страхует себя, что выписать ребенка нельзя вникуда, особенно в отопительный сезон.
Только куда-то. И он имеет право проживать по прописке с опекуном (родителем) пока не найдется другое жилье. Может юристы поправят, если я неправильно запомнила.
Вся така шо куди там• 26 октября в 18:08
Ответ дляЗасомневаю
Ми її здавали в оренду, кошти складали.
А цю орендували, бо дуже дешево.
От і подумали може діду не потрібна
Ми її здавали в оренду, кошти складали.
А цю орендували, бо дуже дешево.
От і подумали може діду не потрібна
А може ваша в Київі вам не потрібна? Ну, усяке буває, живете ж в іншому місці..напишіть.. сподіваюся на краще