Телепузик• 26 октября в 19:06
Дівчата хочу запитати про СЗ, тільки без хейту прошу❤️
Хочу зареєструватись на СЗ, думаю що дозріла вже до цього, зробила класні фото, але думаю як я бути їздити на ті побачення, якщо я в селі, і до міста мені 2 години їхати
МояХатаЗкраю• 26 октября в 19:08
Если вы укажете место жительства свое село, то вас либо не позовут на встречу, либо приедут к вам, либо найдете кого-то в селе
Вы же не собирается к каждому хрену с горы два часа переться на встречу)
cTpawHoegeJIo• 26 октября в 19:08
Я не девушка, но даю лайфхак. Пишите в анкете ’даю на первом свидании’. Не уточняйте что даете. Когда человек приедет, там все дела, дайте ему 1кг картошки или что-то другое)
Разгуляшка• 26 октября в 19:09
Призначайте зустрічі на один день. Експрес побачення))) приїдете, всіх бажаючих одразу проанкетуєте
Телепузик
• 26 октября в 19:15
Ответ дляСкумбріяП8
К вам в село ездить никто не будет. Не та ситуация
Це ясно, цікаво просто як він відреагує, що я щ села і витрачаю час на дорогу і тд
cTpawHoegeJIo• 26 октября в 19:16
Ответ дляТелепузик
На самом деле, мне было бы все равно.
Без Баяна• 26 октября в 19:17
Мені цікаво, як зараз взагалі з цим справи, тому що мені здається мало хто зараз буде світитись, ходити вільно на побачення, є ризик не повернутись додому чи взагалі до того побачення не дійти
Біле пальто• 26 октября в 19:18
Ответ дляТелепузик
ну так може ви поєднуєте приємне з корисним. їдете в торговий центр, наприклад, чи на курси, чи ще кудись, ну от опинитесь в місті і буде нагода зустрітися.
Біле пальто• 26 октября в 19:20
Ответ дляБез Баяна
мій чоловік ’совєршенно спокойно’ ходить скрізь ось уже два роки і ніхто ні разу до нього не підійшов і машину не зупинив. він списаний військовий, але ж на ньому це не написано.
Без Баяна• 26 октября в 19:23
Ответ дляБіле пальто
Хто зна, чому так. Але зараз всюди на вулиці, в транспорті жіноче царство, чоловіків середнього віку дууууже мало.
Біле пальто• 26 октября в 19:25
Ответ дляБез Баяна
ну ми в Києві. і пробки тут такі, що ’ні в сказкє сказать’.
бювет_в_обед• 26 октября в 19:36
Ответ дляТелепузик
Вы забебаетесь так ездить на свидания по 4 часа
Ms. Анонимная• 26 октября в 20:44
Це можливо хіба в ваші вихідні.Враховувати,що 4 год дорога і додому рано повертатися.Або ночувати,зйом.
Ms. Анонимная• 26 октября в 20:46
Ответ дляБез Баяна
Думаю ніяк,або молодь до 25.
Бочка порохУ• 27 октября в 09:28
Ответ дляТелепузик
В сенсі? А як на це треба реагувати?
Телепузик
• 27 октября в 11:07
Ответ дляБочка порохУ
В сенсі? А як на це треба реагувати?
Буде запитувати чому я так далеко їхала, чи не могла бллижче когось знайти
Бочка порохУ• 27 октября в 11:24
Ответ дляТелепузик
Ну адекватний чоловік таке не спитає. Якщо вам прям так хвилююче це питання - просто знайдіть собі справу в місті, куди єдете. Лікар, покупки, тощо.