Бджолина королева• Изменено 09 октября в 00:04
Як вклеїти фото в паспорт в 45 років?
Дівчата, доброго вечора.
Вот пробігли 20 років і потрібно фото в паспорт вклеїти.
Но я в цих питаннях не дуже .
Підкажіть будь ласка, де вклеюють? В ЦНАПі чи паспортному столі?
Потрібно записуватися чи просто іти?
Фото з собою чи на місці роблять?
Всім хто відгукнувся ,дякую.
Но я в цих питаннях не дуже .
Потрібно записуватися чи просто іти?
Фото з собою чи на місці роблять?
Всім хто відгукнувся ,дякую.
ГоловнаЯ• 09 октября в 00:05
Фото з собою. Робили в паспортному столі - 5 днів. Йшли у живу чергу. На вклеювання відразу покликали.
Бджолина королева
• 09 октября в 00:05
Ответ дляГоловнаЯ
Дякую.
Записуватися заздалегідь потрібно?
Бджолина королева
• 09 октября в 00:06
Ответ дляЗадолбулька
Так все як було.
Не пам´ятаю уже.
Вмію заміряти найкраще• 09 октября в 00:06
Записываетесь в Цнап, делаете фото, несёте фото в Цнап, через время приходите за паспортом.
Пані з калабані• 09 октября в 00:07
Ответ дляБджолина королева
Дякую.
Записуватися заздалегідь потрібно?
Непотрібно, там окремий кабінет,але працює не всі дні.
Бджолина королева
• 09 октября в 00:07
Ответ дляПані з калабані
Дякую.
І як дізнатися в які дні працює?
Барвіночка• 09 октября в 00:08
яка цікава тема
я думала, що вже нічого не вклеюють, а міняють на айдікарту, ні?
Вмію заміряти найкраще• 09 октября в 00:12
Ответ дляБарвіночка
яка цікава тема
Если просрочить сильно, то да
Дивне створіння• 09 октября в 00:13
Ответ дляБарвіночка
яка цікава тема
І я вже напряглася. Бо теж вік підходить, але навіть подумати не могла, що отакий геморой мене може чекати
МояХатаЗкраю• 09 октября в 00:14
Я в паспортном вклеивала
С собой фото без очередей.В терминале( у них он стоит) берете талон(чисто формальность,можно и не брать) все сдала и через 5 дней забрала
МояХатаЗкраю• 09 октября в 00:14
Ответ дляБджолина королева
Дякую.
Записуватися заздалегідь потрібно?
Нет
Ответ дляОце фіфа
Ой та сфоткайте на телефон, роздрукуйте на ксероксі і вклейте
Ось Ви смієтесь, а я свого часу бачила жіночку, яка так і зробила. І паспорт її бачила з написом ’Недійсний’ чи щось таке. Жіночка дуже ображалася на паспортистку, яка ’Так кричала на неї, а потім взяла і перекреслила паспорт’.
Вмію заміряти найкраще• 09 октября в 00:14
Ответ дляДивне створіння
Для вклеювання фото в паспорт-книжечку (паспорт 1994 року) потрібно звернутися до ЦНАП або територіального органу Державної міграційної служби (ДМС) із паспортом, двома фотокартками розміром 3,5х4,5 см та заявою. Послуга надається безкоштовно та є обов´язковою після досягнення 25-ти та 45-ти років, якщо не планується обмін паспорта на ID-картку.
Документи, які знадобляться:
Паспорт громадянина України зразка 1994 року.
Дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.
Заява про вклеювання фотокартки.
Де це можна зробити:
У будь-якому Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП).
У територіальному підрозділі Державної міграційної служби України (ДМС).
Що варто знати:
Строк: Звернутися потрібно протягом 30 днів після досягнення 25-ти або 45-ти років.
Вартість: Послуга надається безкоштовно.
Де геморой?
Документи, які знадобляться:
Дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.
Заява про вклеювання фотокартки.
Де це можна зробити:
Що варто знати:
Де геморой?
Красота неземная• 09 октября в 00:15
Ответ дляБарвіночка
яка цікава тема
Нащо мені всрався той айді, щоб кожні 10 років мати гемор міняти. В 45 вклею фото і до кінця життя
Блондинка в Шоколаде• 09 октября в 00:15
Ответ дляДивне створіння
Який геморой? Зробити фото - 10 хвилин. Віднести в міграційну паспорт і фото ,через два дні забрати.
Дивне створіння• 09 октября в 00:17
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Документи, які знадобляться:
Дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.
Заява про вклеювання фотокартки.
Де це можна зробити:
Що варто знати:
Де геморой?
Документи, які знадобляться:
Дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.
Заява про вклеювання фотокартки.
Де це можна зробити:
Що варто знати:
Де геморой?
Та все. Хоть би ще фото на місці робили і все в один день забрати. Для мене оте все перераховане - капець
Вмію заміряти найкраще• 09 октября в 00:19
Ответ дляДивне створіння
А как вы живёте вообще? Мама-папа все делают, как в 5 лет?
Дивне створіння• 09 октября в 00:20
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я сирота
Вмію заміряти найкраще• 09 октября в 00:22
Ответ дляДивне створіння
Я сирота
И до сих пор живы в этом сложном мире?????
Білий Лосик• 09 октября в 00:23
Ответ дляДивне створіння
Капець, це ходити кожні 10 років перероблювати, за гроші. Ще і паперовий додаток окремо. А два рази за життя оновити фото безкоштовно, який тут капець?
Соня-сонятко• 09 октября в 00:24
Ответ дляКрасота неземная
Так закордонний ви ж все одно ходитимете мінять кожні 10 років
Перекус беру завжди• 09 октября в 00:25
Я вклеювала в паспортному. Берете з собою фото і паспорт. Там для вклеювання окремий кабінет без черг і запису. Там напишете заяву і Вам скажуть, коли забрати паспорт. В моєму місті паспортний працює з вівторка по суботу,, неділя і понеділок вихідний.
Соня-сонятко• 09 октября в 00:25
Ответ дляПерекус беру завжди
Хіба зараз є паспортний?
Вмію заміряти найкраще• 09 октября в 00:26
Ответ дляБілий Лосик
Вы не понимаете, это адский труд! Мало того, шо надо пойти сфткаться, надо еще минут 10 подождать, отнести фото в Цнап и еще пять !!!!! дней подождать! Это ж уму не постижимо!
Запасная спина• 09 октября в 00:26
Там все швидко і без проблем, я вклеіла не по місцю прописки тобто фото в зуби і вперед). Розклад погугліть