Герцогиня• 27 октября 2025

Проблеми зі сном, це до кого?

Проблема і з засинанням, з відчуттям напруги і тілі, з пробудженням вночі від будь якого шороху, сну 4-5 годин, сонливості та рлзбитості вдень нема. Проблемі 2 роки. Травмуючих ситуацій не було.
Була в сімейного, виписав лірику, допомогло на місяць. Далі до кого? Невропатолог? Психіатр?
#Пойду_кгадалке• 27 октября 2025
Я п´ю мелатонін на ніч і заспокійливе, мені допомагає.
Борець за гаманець• 27 октября 2025
мені анаприлин допмомагає мін доузвання, але в мене завжди високий пульс в принципі
#Пойду_кгадалке• 27 октября 2025
Навіть АД мені не допомагало. Вони заспокоюють вдень але на сон не впливають. Хотіла сісти на снодійне але прочитала про мелатонін. Через хвилин 20 після прийняття клонить, сплю до ранку.
Домашня Зюзя• 27 октября 2025
Невропатолог.
Можна також спробувати попити магній.
А Ви що не в Україні живете? Чи зі спокійного регіону?
автор Герцогиня • 27 октября 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Пила на ніч мелатонін 1 мг нашого виробника. Зараз чекаю з айхербу 3 мл від солгар. У вас яке і яке дозування? Яке заспокійливе?
автор Герцогиня • 27 октября 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Яке у вас дозування мелптоніну?
Хтомолодець? Я!• 27 октября 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Я також п´ю мелатонін. Допомагає.
автор Герцогиня • 27 октября 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Невропатолог.
Можна також спробувати попити магній.
Зі спокійного регіону. П´ю магне б6. Не допомагає
Уходя дверю не хлопать• 27 октября 2025
До сомнолога
Розбещена цяточка• 27 октября 2025
Сомнолог, но это сложно, в наших реалиях- невропатолог, иногда вместе с психиатром
Розбещена цяточка• 27 октября 2025
Ответ дляГерцогиня
Его нельзя долго пить!!!!
Зараз все скажу• 27 октября 2025
Краниосакральный терапевт
Крапипопка• 27 октября 2025
У мене від мелатоніну жахливі побочки, дуже сильно зранку болить голова. Допомагає ’зелений шум’ ролик на ютубі, але також і под нього могу довгенько засинати.
Пацелуйнитуда• 27 октября 2025
Ответ дляГерцогиня
скільки Вам років?
#Пойду_кгадалке• 27 октября 2025
Ответ дляГерцогиня
Яке у вас дозування мелптоніну?
В мене такий 3мг.нічого мені від нього не болить і ніяких побочок немає.https://tabletki.ua/Мелатонин-Baum-Pharm/1051019/#...
автор Герцогиня • 27 октября 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
скільки Вам років?
Пацелуйнитуда• 27 октября 2025
Ответ дляГерцогиня
Можливо дефіцит естрогену та прогестерону, але вік молодий…
Налитое яблочко• 28 октября 2025
Ответ дляГерцогиня
Магний, теанин, мелатонин - все вместе и будет вам отличный здоровый сон
Налитое яблочко• 28 октября 2025
Ответ дляГерцогиня
Яке у вас дозування мелптоніну?
Обычно 3, но сейчас 20 с лечебной целью в другой области.
Налитое яблочко• 28 октября 2025
Ответ дляГерцогиня
Скорее всего потому что имеете выраженный дефицит, а дозу пьете не восполняющую, а в лучшем случае поддерживающую.
Налитое яблочко• 28 октября 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Его нельзя долго пить!!!!
Можно. Просто дозу снижать до минимума.
Налитое яблочко• 28 октября 2025
Ответ дляКрапипопка
Для меня идеален белый уже много лет
Налитое яблочко• 28 октября 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Просто так не бывает дефицита, только если все сливается в адреналин и кортизол. А от бессонницы так и есть - постоянно высокий кортизол