Борець за гаманець• Изменено 28 октября в 15:53
Яка на сьогодні ціна дарчої?
Цікавлюсь. ЦІни дуже різняться. Один каже 3500,інші 10-15 000 грн. Це хто де більше здере? Хто займався цим? Шмат землі батько дарує дочці.
Докладальниця• 28 октября в 15:56
Ще не знаю. Мені дарувати брат. Зараз тех .паспорт 2400 і довідка інформаційна трохи більше 880 на виготовленні(1к квартира), тех.паспорт просять нового зразку.
Борець за гаманець
• 28 октября в 15:57
Ответ дляДокладальниця
довідка в БТІ 440-3300 (від місяця до 1 дня). Тут саме ціна дарчої у нотаріуса. Розцінки на квартиру в БТІ маю.(Київ)
Докладальниця• 28 октября в 15:57
В держ.нотаріуса дешевше. Я спадкову справу відкривала, то на 1000-1500 на кожному пункті(заява 3500, в приватна 4500 і.д.)
Борець за гаманець
• 28 октября в 15:58
Ответ дляДокладальниця
давно? просто землю хочу внести в Реєстр. і думаю чи треба мені ту дарчу заодно зробити,чи як прийде час- вступлю в спадок. я з тої землі нічого не маю.
Докладальниця• 28 октября в 15:59
Ответ дляБорець за гаманець
Сьогодні сплачувала довідку і тех паспорт.
Дарча скільки скаже-стільки заплачу, не цікавилася поки.в моєму випадку дешевше ніж то саме продаж
Борець за гаманець
• 28 октября в 15:59
Ответ дляДокладальниця
сплачували в БТІ чи в нотаріуса?
Докладальниця• 28 октября в 16:00
Ответ дляБорець за гаманець
Краще дарча зараз. Краще б мені подарували то,що ще треба успадкувати, тому зараз брат даруватиме
Докладальниця• 28 октября в 16:01
Ответ дляБорець за гаманець
сплачували в БТІ чи в нотаріуса?
Бті
Борець за гаманець
• 28 октября в 16:01
Ответ дляДокладальниця
Бті
в Києві? бо там на стендах всі суми написані.
Докладальниця• 28 октября в 16:02
Ответ дляБорець за гаманець
сплачували в БТІ чи в нотаріуса?
Якщо дарувати, то довідка і бті у Вас вже готово?
Флюорография гуся• 28 октября в 16:02
Ціна різниться саме через те, яка ступінь рідства між людьми. Точну ціну вам порахує лише нотаріус
Докладальниця• 28 октября в 16:02
Ответ дляБорець за гаманець
В передмісті Києва.
Борець за гаманець
• 28 октября в 16:03
Ответ дляДокладальниця
це шмат землі і не в Києві.
Докладальниця• 28 октября в 16:06
Ответ дляБорець за гаманець
це шмат землі і не в Києві.
То ж треба робити для нотаріуса.
Борець за гаманець
• 28 октября в 16:11
Ответ дляМорожена_курка
Дом и 9 соток земли - 14 тыс
оцінка обов*язкова?
Малая еще та• 28 октября в 16:19
Ответ дляБорець за гаманець
оцінка обов*язкова?
Єдине, що можу підказати при спадкуванні оцінка не потрібна. Але там геморой, якщо є інші спадкоємці, потрібна буде їхня відмова
Борець за гаманець
• 28 октября в 16:19
Ответ дляМалая еще та
нема.я єдина донька
Борець за гаманець
• 28 октября в 16:20
Ответ дляМалая еще та
А мати жива?
жива, живе зі мною. їй та землю не потрібна, відмова напевно її треба.
Малая еще та• 28 октября в 16:21
Ответ дляБорець за гаманець
Якщо вона пенсіонерка, вона також виступає за законом спадкоємцем. Навіть якщо заповіт на вас. Потрібна буде її відмова
Пік Антна• 28 октября в 16:21
Ответ дляБорець за гаманець
це шмат землі і не в Києві.
То навіщо вам БТІ?
Борець за гаманець
• 28 октября в 16:22
Ответ дляМалая еще та
я просто зараз зайнялася внесенням квартир в Єдиний реєстр. і відповідно думала і землю теж внести. але земля не в Києві. хтось підказав,мовляв,дарчу нехай батько зробить і тоді все автоматом внесеться в Реєстр
Малая еще та• 28 октября в 16:23
Ответ дляБорець за гаманець
Тут не підкажу. Вам потрібно взяти консультацію нотаріуса. Тільки він точно прорахує, що вам вигідніше заповіт чи дарча. Ми зараз спадщину оформлюємо, так то геморой ще той. І дорого дуже