Бойова• 28 октября в 21:45
Як на таке реагувати
Кожного разу коли я серйозно розмовляю з дитиною, або сварюся за щось чоловік починає реготати, і підбурює до цього дитину. Я завжди відчуваю злість і роздратування. Для чого він це робить? Як мені на це реагувати? Поділіться своєю думкою
Малявка ще та• 28 октября в 21:48
Он не знает как вести себя в воспитательном процессе. Вы никогда с ним не обсуждали ваши взгляды на это. Нужно поговорить и обсудить, если вы хотите чтоб хоть кто-то был авторитетом у ребенка
Чаклунка-ведунка• 28 октября в 21:50
Так він і до вас несерйозно ставиться, тепер і дитину буде вчити
Леді Душка• 28 октября в 21:52
Это плохо. Родители должны быть заодно. Либо объясните ему это, либо не ведите серьезные разговоры с ребенком при нем.
Бойова
• 28 октября в 21:57
Ответ дляДівчина Гілмор
Знижує ваш авторитет. ’Мамка дура не слухай її’
Саме це я і відчуваю
Дівчина Гілмор• 28 октября в 22:05
Ответ дляБойова
Саме це я і відчуваю
Поговоріть з чоловіком про це, або проводьте виховну роботу з дитиною за його відсутності. Щоб він не встявав
Баба на горошині• 28 октября в 22:05
Ответ дляБойова
Саме це я і відчуваю
Ну так и есть
Вам пока действительно нужно с ребёнком отдельно беседы проводить
И с мужем договариваться