Одуванчик number one• 28 октября 2025

Пропаща країна, небуде тут майбутнього!

Сонья09• 29 октября 2025
Завищували ціну на 90 відсотків, це що ніхто не бачив? А яйця по 17 гривень, що хтось сидить? А квартири і броньовані авто у Стерненка та інших. Мандзюк змінює вже якусь чи п´яту чт шосту машину, звісно на зароблені кошти.
Сонья09• 29 октября 2025
Ответ дляОдуванчик number one
Красти, коли твоя країна стікає кров´ю, це якою мразіною треба бути, і це ж вершину айсбергу оприлюднили, а яка там істинна картина, навіть думати не хочеться.
Та яка, діліть бюджет країни на 3 як мінімум кожен рік.
Сонья09• 29 октября 2025
Ответ дляПодрысь
и что, а ничего. Никого не посадят. Я бы с тех спрашивала, кто в суде.
Это с того главы верховного суда Князева, который на взятке попался Набу? Кстати тоже не сидит.
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2025
Країна _ інфо кому належить? Котрому з олігархів?
Посадовець, про якого йдеться , має ім´я? Чому вони не оприлюднюють ?
Vikki• 30 октября 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
так людей продал, сука, как ресурс, активы, земли..ну пусть выпотрошит слуг на органы и своих вылупков- сашу и кирюшу.
скумбрия и квартал, 1+1 имеют парные органы
И какие-то блаженные( маня и ее ферма) вам ещё 2 дизлайка влепили
Воистину такие и заслуживают такого ’ правителя’,73% убожества