Реверанс• 28 октября в 21:22

Будівництво країни мрій Зеленського сьомий рік, невпинно котимось до низу

Ситуація наступна:
- Зеленський взяв і пообіцяв 1 гігават електроенергії.
- його міністр енергетики Галущенко поховав обіцянку Зеленського і зробив лише 15% від гігавата.
- екс-керівник Укренерго Кудрицький розповів про це публічно. До речі, його звільнення на вимогу Галущенка, погано сприйняли в наших країнах-партнерах.
- Кудрицький отримав кримінальну справу від ДБР, Державного бюро репресій. Перед тим нацполіція і ДБР шахрайським шляхом видурили у нього заблокований телефон (під приводом перевірки статусу в Резерв+)
- міністр енергетики Галущенко після зриву обіцянки президента і низки корупційних скандалів став міністром юстиції.
В.Арьев
Результат:
вже голосів: 27
14 (51.85%) Буде ще гірше
13 (48.15%) Дно влади президента
0 (0%) Так і має бути
автор Реверанс • 28 октября в 21:23
Традиція вже люди Зеленського навіть після епічних крадівництв космічними масштабами, або саботажу підвищення обороноздатності країни, або виконання вказівок Зеленського, обов´язково отримують підвищення, чи посаду посла.
Квартальний єбанаріум.ГігаВатнік мамкін.
1 мільярд дерев
1 гігават електроенергії
3000 ракет
1 мільйон дронів
25 комплексів Патріот
150 винищувачів Гріпен
KriskaA• 28 октября в 21:41
Я оптимістка: буде гірше. Вірю в зелень.
wind-d470• 28 октября в 21:54
Ответ дляKriskaA
Я з вами.