Идеальная оптимистка• Изменено 29 октября 2025
Образа на чоловіка і відчуття зради.Як зібрати себе
Потребую підтримки чи просто спілкування бо просто морально не витримую(
З першим чоловіком розлучилась коли дитині було 1 рік разом прожили 7 років але ініціатором була я бо просто перестала кохати от без нього було легше як з ним з сином від тоді він не спілкується.Зустріла чоловіка і так покохала його що я просто віддала всю себе,розчинилась в ньому,я стала тією маленькою дівчинкою яку просто оберігали,були от ті самі метелики в животі... через 2 роки ми одружились і народилась донечка(вагітність була важка але він гарно підтримував) зараз доньці рік і я вважаю що він залежить від алкоголю (так він і випивав на початку стосунків але так як військовий і бачились рідко думала то просто для розслаблення)час ішов а він почав випивати ще більше і більше ,він стабільно раз в місяць не з´являється додому на 2-3 дні потім просить щоб я зібрала речі і все це перед дітьми,він пробував кодуватись але через 1.5 місяці запив знову і пропадає.Він бреше так що вже і сам вірить в те що говорить(зараз п´є кожних 2 дні точно і коли я знаходжу його чекушки то заперечує що це він.Ось вчора мав нас з сином забрати з гуртка машиною але коли приїхав і я побачила що він готовий то просто не сіла в машину при спробі забрати ключі він мене пихнув це все було на парковці син розплакався і ми пішли... приїхавши додому він нас чекав і звинуватив що я зіпсувала його життя що це в мені проблеми адже це мій другий шлюб і потрібно було слухати його і сісти в машину.Він взагалі не розуміє що робить і каже що проблем немає а як не подобається то шукай ще одного.Я так сильно його кохала що та біль і образа яка зараз в мені просто з´їдає,я тримаюсь адже діти але мене дуже болить((якось так трапилось що подруг з якими я можу це пережити немає... сьогодні другий день як він не пішов на роботу як його просто немає вдома і лиш побачила що позичив кошти і всі вже пропив.Мені боляче за сина виходить його зрадили вдруге(за свого рідного батька він не знає)Ох а скільки разів було що він мене просто ображав не брав телефон обзивав а потім казав та я ж п´яний був... розумію що це кінець і що він вже не зміниться і це було ще з самого початку тільки не так сильно а я тоді не бачила бо просто дихала ним...Я розбита адже на мені двоє малих дітей я в декреті і просто розумію що він вже й не згадає що ми є та чи потрібно якщо він не баче проблеми.Стільки всього було що і не напишеш все😭
Ща как дам• 29 октября 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Ось вчора мав нас з сином забрати з гуртка машиною але коли приїхав і я побачила що він готовий то просто не сіла в машину при спробі забрати ключі він мене пихнув це все було на парковці син розплакався і ми пішли... приїхавши додому він нас чекав і звинуватив що я зіпсувала його життя що це в мені проблеми адже це мій другий шлюб і потрібно було слухати його і сісти в машину///
Через 5 мин. после такого он бы уже не был моим мужем.
И мои дети не любовались бы на это варнякающее пьяное быдло. НИКОГДА.
А она пришла домой и ноет ’поговорите со мной, я в нем растворилась... у меня бабочки... он меня пихает при детях и готовый за руль садится, чтоб нас с сыном убить нафик в таком состоянии (пьяный за рулём - потенциальный убийца!), больно мне, больно’
Я так сильно його кохала що та біль і образа яка зараз в мені просто з´їдає,я тримаюсь адже діти але мене дуже болить(
Стиль письма и ошибки говорит о недалекости рожающей от таких быдланов женщины. Как говорится, який їхав, таку й стрів.
Ой,да терпели бы тоже. Все такие крутые,как яйцо, как почитаешь, здесь 70% не работают и трёх копеек своих не имеют и идти некуда,родители либо далеко либо в селе где-то..
Идеальная оптимистка
• 29 октября 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Це все з ваших слів. Коли ви кохали - ви нічого не бачили, зараз все навпаки - бачете чого нема
’Сідає п´яний за кермо’ - я працювала з людми які після корпоративу ходити не могли, трейдери бухали кожного дня, і знаєте що? Виявляється коли людина заробляє п´тизначні суми $, всі їхні дружини/дівчини якось нічого не помічали
Він не заробляє цього й близько якщо ви думвєш що це все через гроші
Идеальная оптимистка
• 29 октября 2025
Ответ дляИщу Аленя
хронологія ’справлянь’ буде? Чи лиш відгавкуватись будете?
Як ви відповідаєте так і я
Ліплю вареники• 29 октября 2025
Ответ дляИщу Аленя
Та какая там хронология. Люди тему читают и сопоставить одно с другим не могут. Автор пишет дочери год которая от второго мужа, два года они встречались, т.е. она рожала от алкоголика военного в войну, а теперь оказывается алкоголизм это плохо и жить невыносимо. Притрусила это все бабочками и любовью. Теперь у автора выбор без выбора: терпеть алкоголика в песпективе с рукоприкладством или поднимать двух детей самой не понятно как. Советовать, вот чисто по женски, я ничего не бралась бы. У меня была такая приятельница беременеющая от каждого встречного и тоже с каждым любови до гроба. На четвертой беременности, от очередного мужика который ее бросил, я просто дала ей денег на аборт и попросила удалить мой номер навсегда.
Идеальная оптимистка
• 29 октября 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Вы пишете с х на х, это и подразумевает, что после развода с одним автор сразу же начала отношения с другим
Автор не написала возраст старшего
5 років
Ща как дам• 29 октября 2025
Ответ дляИщу Аленя
де вона справилась? перескочивши з х* на х*? Хай напише хронологію своїх ’справлянь’
Да уж,поддержали
Да, уж. Пускай автор сто миллионов раз виновата, что ж ей не помочь советом, не поддержать словом? Я не открою тайну, если скажу, что если 1\3 семей имеют такую проблему, так четверть точно. Я знаю женщину, умную, образованную, с ученой степенью и да, с мужем-алкоголиком. До определенного времени, мы дружили и тесно общались. Никогда не лезли к ней с советами и расспросами (нас было 4 подружек), пока ее ’чудо’ не позанимало столько денег, что ей пришлось обратиться к нам за помощью. Тут нас ’прорвало’, на что она нам ответила: ’Мне дорого , то время, когда он ночью приносил мне по нескольку раз теплый чай после кормления ребенка, как забирал малыша, чтобы я поспала, поэтому это моя боль, но его я не брошу’.Сказать, что мы ее не понимали, ничего не сказать, это ее выбор и с этим она живет до сих пор. Такие семьи имеют место быть.
Ща как дам• 29 октября 2025
Ответ дляVIP Mama
Так живёт наверное 30% женщин,если не 50%, мы просто не знаем про это
Ліплю вареники• 29 октября 2025
Ответ дляVIP Mama
А за какой именно помощью к вам она обратилась? Занять денег что бы вернуть его долги? Все это очень трогательно, эти чаи, ребенки и все такое, пока вас настойчиво не втягивают в круг спасателей и вы оглядываясь понимаете, что лучшим спасением было бы купить ей билет в один конец куда подальше.
То, что такие семьи есть и их много - это грустная тенденция на самом деле и я на собственном примере не один раз убедилась, что поддержка, советы, помощь таким женщинам, у которых зуд в передке - это не просто потеря времени, это откровенно тебя юзают как ресурс материальным и моральный. Ты помогаешь ей, подключаешь знакомых помочь ей с удаленной работой и куча мелочей постоянных, в разговорах ’я больше к нему ни ногой’, а ночью бегут по первому зову ласкать мужику яйца.
Сладкий лимончик• 29 октября 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Добре, у великих також
Це у вас просто таке коло спілкування. Якщо чоловік не запойний алкаш, то про ці 200 грам кожного дня ви і знати не будете (років до 40, потім по обличчю це стає вже видно)
Так треба самій обирати коло спілкування. Навіщо спілкуватися з любителями випити? На світі є багато різних адекватних чоловіків. Ви можете обрати найкращій варіант, а не підбирати непотріб.
Інша справа, що подібне тягнеться до подібного. Знаєте, є дуже влучна українська приказка: «Яке їхало, таке здибало».
Ждун с Нибиру• 29 октября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Розумієте, це ви важаєте проблемою, і робите із цього трегедію. Якщо людина замовляє у мене послугу, платить гроші, я можу не звертати увагу на його червоне обличча та дурнуваті очі. Це просто як приклад
Сладкий лимончик• 29 октября 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Так, здається ми втратили тему розмови. На цьому закінчую спілкування. Всього вам найкращого.
Мядуза аля моргонер• 29 октября 2025
Когда выйдете замуж в третий раз, мой Вам совет - не рожайте ребёнка... поднимайте, воспитывайте, выучите, поставьте на ноги этих двоих.
Я б разводилась и уходила. Жить с алкоголиком не стоит, первый раз у Вас получилось выжить с годовалым ребёнком, получится и в этот раз. Удачи Вам.
Идеальная оптимистка
• 29 октября 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Чесно не хочеться вже втретє виходити заміж і да дітей не планую більше.Бо якось вийшло написала щоб жінки могли поділитись досвідом і порадою а вийшло що обісудили мене як жінку яка лише народжує дітей 🤦🏻♀️типу діти народжені з першого ж побачення
Ща как дам• 29 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Тут вас мало кто пожалеет,это гадюшник, пару нормальных советов только.
Куколка-мяуколка• 29 октября 2025
Ответ дляСветка-пипетка
ну и простыня. в двух словах напишите
Созавистмость и отсутствие возможности жить самостоятельно
Куколка-мяуколка• 29 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Два раза в гімно, з першим чоловіком розійшлися через 7 років і не через те що хтось когось не взнав!
Перший раз - випадковість, другий раз - співпадіння. Ви щось там фиркнули на пораду радикальної контрацепції. Отже, буде третій - закономірність.
Навіщо народжувати кожному мужику ще й в такий час? Ви ж їх трьох сама не витягнете
Престидижитатор• 29 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
так які тут даси поради? тільки тікати світ за очі від такого, бо затягує це вічне спасіння алкаша
Рожайтретьего• 29 октября 2025
Авторе, з холодною головою готуйтесь до самостійного життя. Думайте, як, де і за що ви з дітьми житимете далі. Поки немає можливості працювати, можливо, доведеться терпіти, якщо це терпіння принесе вам якісь плюшки. Відкладайте хоч якісь гроші. Є з чого? Шукайте підробіток. Просіть батьків про допомогу. Одним словом: готуйтесь. Це -«занавєс». І, чим раніше, ви це усвідомите, тим більше збережете себе і своїх дітей, у прямому й переносному сенсі. Доречі, що з житлом?
Мядуза аля моргонер• 29 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я поделилась с Вами опытом...правда у меня двое детей от первого брака, бывший муж тоже стал много пить, агрессивным не был, но чаще пьяный, чем трезвый.. во втором браке детей не рожала, счастливый брак, муж вообще не пьёт...
Ответ дляЛіплю вареники
Занимать пришел он, и отказ получил тоже он. И ей билет не покупали, потому, как это ее выбор и ее ответственность за этот выбор. И кто я такая, чтобы ее в чем-то винить?
Ранковий базар• 29 октября 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Ну в плане не берите близко к сердцу, не спорьте с ним, начинайте планировать уход, с трезвой, ясной головой, как лучше вам с детьми, хитрее начинайте быть.
И учтите, только он сам, как захочет, может бросить пить, никто и вы в том числе не заставите, не спасете его, даже не думайте..
Это лучший совет, автор, прислушайтесь
Дуже дуже вумна• 29 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну а какой совет кроме как развод и на работу?вы это и сами знаете
Автор, не надо обижаться на слова и советы, которые Вам тут дали. Видите, у всех свой жизненный опыт и примеры семей тоже разные. Я хотела сказать, что не Вы первая и не Вы последняя. И только Вам решать будете ли Вы сохранять свою семью или приоритет будет расставлен по-другому. Оба варианта подразумевают путь долгий, непростой. Если супруг готов его преодолеть с Вами, пусть у Вас все получится. Если же нет, Вам есть кого воспитывать и на кого тратить свои силы и энергию. Не берите ответственность за поступки взрослого человека.
Идеальная оптимистка
• 29 октября 2025
Ответ дляVIP Mama
Дякую, чоловік навряд чи бажає це все змінювати бо вже стільки було спроб і все марно
Блакитне небо• 29 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я скажу зі свого досвіду, що алкаші не виправляються. Є винятки, але то винятки з правил. Людина або п’є постійно алкоголь або равнодушна. У вас агресивний алкаш. Яке майбутнє з таким ? Погане. Алкаш тільки тяне вниз, як той мішок цемента у воді ,прив’язаний до ніг. Думайте. По суті чоловіка як опори і захисника у Вас немає.
Мій бувший чоловік з ресторанних 100 грам конячку зі скибкою лимона і кави зкотився до шмурдяка. Мене хватило на 2 роки трешу, я лікувала, кодирувала, відшептувала - це все було марно. Якийсь був треш . Підняв добряче руку , визвірившись, що це я у всьому винна і я швидко виставила його зі свого життя і зі своєї квартири. У нас не було дітей, але якщо б і було , то теж розійшлася. Коли розійшлися, то у мене життя пішло вгору, а в нього вниз. Він зкотився до дніща хоча і знайшов собі жінку з дітьми, а потім через деяку кількість років побачила їх . Дітей забрала мати цієї жінки, бо сусіди почали погрожували заявити , щоб дітей забрали. Що сказати? Рідко , коли чоловік підтягується до жінки, а от жінка і підтянеться , і зкотится. Вона зкотилася Тепер така ж випивоха з фінгалами як і той алкаш. От уявіть : від коньяку в ресторані -до пойла десь в канаві.
Задумайтесь про своє майбутнє і майбутнє своїх дітей.
Идеальная оптимистка
• 29 октября 2025
Ответ дляБлакитне небо
Дякую що поділились досвідом.Так після багатьох спроб і такої кількості обману розумію що нічого вже не вийде і він не зміниться бо банально не розуміє до чого це веде(
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 октября 2025
дурдом. автор, ви якась дуже емоційна. закохуєтесь, народжуєте дуже швидко дітей, сидите в декретах. з алкашом не буде вам життя. ви правильно зробили, що не сіли до п´яного водія в машину. і можна й не описувати все інше, що з алкашом буває, всі і так знають.
вам нічого не порадиш крім того, що з ним треба розлучатися. бо буде тільки гірше. але ж вам нікуди йти, ну то що, терпіть. ви доросла людина, мама, треба нести відповідальність за свої рішення.
підтримую коментар, що треба домовлятися з батьками, щоб помогли з дітьми, а самій - на роботу.