Идеальная оптимистка• Изменено 29 октября 2025
Образа на чоловіка і відчуття зради.Як зібрати себе
Потребую підтримки чи просто спілкування бо просто морально не витримую(
З першим чоловіком розлучилась коли дитині було 1 рік разом прожили 7 років але ініціатором була я бо просто перестала кохати от без нього було легше як з ним з сином від тоді він не спілкується.Зустріла чоловіка і так покохала його що я просто віддала всю себе,розчинилась в ньому,я стала тією маленькою дівчинкою яку просто оберігали,були от ті самі метелики в животі... через 2 роки ми одружились і народилась донечка(вагітність була важка але він гарно підтримував) зараз доньці рік і я вважаю що він залежить від алкоголю (так він і випивав на початку стосунків але так як військовий і бачились рідко думала то просто для розслаблення)час ішов а він почав випивати ще більше і більше ,він стабільно раз в місяць не з´являється додому на 2-3 дні потім просить щоб я зібрала речі і все це перед дітьми,він пробував кодуватись але через 1.5 місяці запив знову і пропадає.Він бреше так що вже і сам вірить в те що говорить(зараз п´є кожних 2 дні точно і коли я знаходжу його чекушки то заперечує що це він.Ось вчора мав нас з сином забрати з гуртка машиною але коли приїхав і я побачила що він готовий то просто не сіла в машину при спробі забрати ключі він мене пихнув це все було на парковці син розплакався і ми пішли... приїхавши додому він нас чекав і звинуватив що я зіпсувала його життя що це в мені проблеми адже це мій другий шлюб і потрібно було слухати його і сісти в машину.Він взагалі не розуміє що робить і каже що проблем немає а як не подобається то шукай ще одного.Я так сильно його кохала що та біль і образа яка зараз в мені просто з´їдає,я тримаюсь адже діти але мене дуже болить((якось так трапилось що подруг з якими я можу це пережити немає... сьогодні другий день як він не пішов на роботу як його просто немає вдома і лиш побачила що позичив кошти і всі вже пропив.Мені боляче за сина виходить його зрадили вдруге(за свого рідного батька він не знає)Ох а скільки разів було що він мене просто ображав не брав телефон обзивав а потім казав та я ж п´яний був... розумію що це кінець і що він вже не зміниться і це було ще з самого початку тільки не так сильно а я тоді не бачила бо просто дихала ним...Я розбита адже на мені двоє малих дітей я в декреті і просто розумію що він вже й не згадає що ми є та чи потрібно якщо він не баче проблеми.Стільки всього було що і не напишеш все😭
Ліплю вареники• 29 октября 2025
Печальная история когда вместо головы пилотка и вовсе не та, что головной убор.
Ищу Аленя• 29 октября 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Вызовите на часов 6 няню и сходите с подружками погуляйте
ви оплатите їй няню, сподіваюсь?
Ждун с Нибиру• 29 октября 2025
У невеличких містах усі чоловіки ось так підбухують як чоловік автора. Ви усі тут пишете ’Йди від нього’. Куди вона піде? Вона живе у його квартирі, роботи нема, двоє дітей де молодшій 1 рік. З іншого боку він працює та приносить гроші, а не пропиває все в нуль і якось погано, але вони живуть. Що ви тут радите? Вам не здається що авторка емоційно нестабільна та м´яко кажучи наганяє драми і все далеко не так погано як вона тут розписала?
Ще порадьте піти жити у ліс, землянку викопати. Годуватись охотою на кабанів
Идеальная оптимистка
• 29 октября 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Родители помогут/поддержат? Смогут с малой помочь, чтоб вы на работу вышли или поддержать вас финансово до момента, чтоб ребенка в сад отдать? Или будут пилить, упрекать, учить жизни еще больше, чем муж?
Пиляти не будуть але з дитиною ще з рік точно не сидітимуть
Ищу Аленя• 29 октября 2025
Ответ дляВірю, я повірив
У автора был муж, родился сын, автор разлюбила, развелись, когда сыну был год. Нашла другого, военного, поженились, родила дочку, в декрете, мужчина алкоголик с припадками, выгоняет автора, ездит пьяным за рулем. Автор не знает, что делать, она в декрете, дети будут без отца, если разведется
а вони зараз з отцом? чи може досить вже прикривати дітьми власний егоїзм і інфантильність? судячи з оповіді, автор швиденько з х* на х* перескочила, лиш би не самій
Идеальная оптимистка
• 29 октября 2025
Ответ дляВапщета
вы правда думаете, что кому-то это надо)
Ну так не читайте, чому ще тут??
Вірю, я повірив• 29 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Это тоже хорошо. Тогда съезжайте к родителям хотя бы на время, а там видно будет. И подавайте на алименты в браке Главное сделать первый шаг
Ищу Аленя• 29 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Удалено администрацией...
ну, судячи з постів, ви з такими народились)
Ліплю вареники• 29 октября 2025
Особенно доставило про предали сына второй раз. Главное к себе никаких претензий, что ребенка лишили родного отца и хотели повесить чужому дяде, которому он не нужен.
Идеальная оптимистка
• 29 октября 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ну так якщо дивитись крізь пальці про те що п´є кожних два дні точно,що сідає за кермо п´яним та і те що не вважає що так випивати це погано то да наганяю драми
Ліплю вареники• 29 октября 2025
Ответ дляИщу Аленя
И все это под соусом любовь до бабочек. Ну любитесь себе, детей зачем клепать с каждым встречным?
Идеальная оптимистка
• 29 октября 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Батька ніхто не змушував не продовжувати спілкування з сином він сам зробив такий вибір
Ищу Аленя• 29 октября 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Выгоняет из дома - значит жилье мужа
В декрете - значит работы и собственного дохода нет 🤷🏻♀️
Хотя, автор в первый раз сама справилась с ребенком, которому был год, в принципе и сейчас может справиться, старший уже достаточно взрослый и будут алименты на нее и дочь с оф з/п
де вона справилась? перескочивши з х* на х*? Хай напише хронологію своїх ’справлянь’
Идеальная оптимистка
• 29 октября 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Цікаво а діти повинні бути тільки через років 20 коли точно впевнишся
Ліплю вареники• 29 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я о том же, виноваты кругом мужики: первый муж то что не захотел общаться с ребенком, второй то, что клал болт на не родного ребенка. Одна автор невиноватая.
Идеальная оптимистка
• 29 октября 2025
Ответ дляИщу Аленя
А ви прям свічку тримали що так впевнено пишете??
Ліплю вареники• 29 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Можно и через месяц, если беременеть не от алкашей.
Страхованная• 29 октября 2025
Жить с алкоголиком - это тупик
Я бы ушла к родителям подала на алименты
А что там первый муж?
Платит на ребёнка? Если нет тоже подавайте в суд
Снимайте с них алименты
Ищите подработку и научитесь опираться на себя
Не нужно «всё отдавать и растворяться»
Если вы всё отдали тогда зачем вы нужны?
А что там первый муж?
Снимайте с них алименты
Не нужно «всё отдавать и растворяться»
Пацан к успеху шел• 29 октября 2025
Ответ дляВапщета
дело не в объеме, а в том что текст не структурирован, сплошной поток сознания
еще и с этими ..... .....
Наболіло. Людина у розпачі.
Вірю, я повірив• 29 октября 2025
Ответ дляИщу Аленя
Где вы прочитали, что автор развелась, потому что нашла другого?
Развелась, когда ребенку был год, значит кто-то кормил ее и ее ребенка. Потом познакомилась и встречалась с мужчиной 2 года. Он же не сразу ей деньги начал давать, да и ребенок уже в сад ходил и автор работала
Или вы думаете автор с декрета в декрет прыгнула?
Ждун с Нибиру• 29 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Це все з ваших слів. Коли ви кохали - ви нічого не бачили, зараз все навпаки - бачете чого нема
’Сідає п´яний за кермо’ - я працювала з людми які після корпоративу ходити не могли, трейдери бухали кожного дня, і знаєте що? Виявляється коли людина заробляє п´тизначні суми $, всі їхні дружини/дівчини якось нічого не помічали
Идеальная оптимистка
• 29 октября 2025
Ответ дляСтрахованная
Жить с алкоголиком - это тупик
А что там первый муж?
Снимайте с них алименты
Не нужно «всё отдавать и растворяться»
А что там первый муж?
Снимайте с них алименты
Не нужно «всё отдавать и растворяться»
Все віддала і розчинилась бо відчула на той момент захист і чоловіче плече(
Идеальная оптимистка
• 29 октября 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Наболіло. Людина у розпачі.
Ви праві,не всі це зрозуміють
Сладкий лимончик• 29 октября 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Це тільки у вашій реальності «у невеличких містах усі чоловіки ось так підбухують». Наприклад в моєму світі немає таких чоловіків.
Якщо у автора задача виростити двох дітей з психологічними, а можливо й з фізичними травмами, то так, треба лишатися і терпіти це алкогольне «щастя».
Ищу Аленя• 29 октября 2025
Ответ дляВірю, я повірив
де я писала, що розвелась, бо знайшла другого? Скільки було старшій дитині, коли народилась друга?
Идеальная оптимистка
• 29 октября 2025
Ответ дляВірю, я повірив
З сином вийшла на роботу коли йому було 10 місяців зараз такої змоги немає
Пацан к успеху шел• 29 октября 2025
Автор, саме важке- прийняти рішення. Ви уже один раз це робили, пережили, воскресли і цього разу зможете. Жити з алкоголіком- це ад. Тут не діє- не реагуй, не нервуй, це не чужий сусід п´яний, це у тебе в хаті. Рішення обдумали, зібрали речі і пішли.
Ищу Аленя• 29 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
хронологія ’справлянь’ буде? Чи лиш відгавкуватись будете?
Ждун с Нибиру• 29 октября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Добре, у великих також
Це у вас просто таке коло спілкування. Якщо чоловік не запойний алкаш, то про ці 200 грам кожного дня ви і знати не будете (років до 40, потім по обличчю це стає вже видно)
Вірю, я повірив• 29 октября 2025
Ответ дляИщу Аленя
Вы пишете с х на х, это и подразумевает, что после развода с одним автор сразу же начала отношения с другим
Автор не написала возраст старшего