Нічний дожор• 29 октября в 17:40
Як обрати психотерапевта, якщо боюсь натрапити на "спеціаліста"?
Мальовнича даль• 29 октября в 17:48
Спочатку відгуки, потім , тільки своїми відчуттями - вірите йому чи ні .
Новопоштинская• 29 октября в 17:55
Не ідіть в центри, благаю
Можливо тільки до досвідчених, хоча б 5 років досвіду по вашій темі, дивіться рік диплому, чек буде від 2000-2500 тисяч
ЖОДЕН нормальний психотерапевт не піде працювати у центр, там беруть 50-60% собі у карман. От і уявіть самоповагу такого спеціаліста
Новопоштинская• 29 октября в 17:56
І про які відгуки пишуть вище?
Хто випрошує відгуки, той працює не етично
У гарного психотерапевта працює сарафане радіо, а не відгуки
Одна_на_всей_планете• 30 октября в 17:03
Розкажу про власний досвід. Додалась в групи тематичні у ФБ, розмістила анонімне оголошення: Шукаю спеціаліста звідти і звідти, очний прийом, такі то питання. І далі дивилася хто відгукується, читала їхні попередні коментарі, сторінку, спостерігала як спілкуються в диспутах, що виникають в групах - і тоді обирала.
Записувалась на сесію, знайомилася, зазвичай вже на першій розуміла моє/не моє.
Шостий спеціаліст виявився ’моїм’.
Вишнёвая Леди• 30 октября в 21:36
Пилягіна Галина Яківна.
Погугліть.
Я не зустрічала жодного іншого фахівця такого рівня.
Приймає на Кирилівській (Київ).
Я ходила до неї на групову терапію, і це мій найкращий подарунок собі.
Погугліть.
Приймає на Кирилівській (Київ).