Нашли в капусте• 29 октября в 19:49
Амоксил 500 ребенку 7 лет помогите рассчитать дозу
Сколько давать
ИМХОля• 29 октября в 19:58
Вибачте не по темі,в мене діти рідкі антибіотики не сприймали,бо блювотний рефлекс.Просила виписувати тільки таблетовану форму.
Белая котичка• 29 октября в 20:03
В інструкції ж написано
Дітям з масою тіла менше 40 кг здебільшого приймати 40-90 мг/кг/добу препарату Амоксил® щоденно за три прийоми або від 25 мг до 45 мг/кг/добу за два прийоми. Максимальна добова доза для дітей становить 100 мг/кг маси тіла.
Все зрозуміло. На масу тіла множте.
Ms. Dolly• 29 октября в 20:44
Дитині майже 7 років, вага 21-22 кг, давала по пів таблетки амоксилу 500 три рази на день.