Дай подивлюся• 30 октября в 15:21
Як підписати декларацію з сімейним лікарем у Києві?
Жодного вільного терапевта, одні педіатри. Шукала через хелсі. Може знаєте, як це робиться в інший спосіб?
Наполеон Бонапарт• 30 октября в 15:24
Зверніться до реєстратури, там також знають про вільні місця
Перша леді колгоспу• 30 октября в 15:27
Поставте в хелсі фільтр сімейний лікар + приймає декларації. Їх там багато ще.
Гладиолус• 30 октября в 15:29
В нашій поліклініці теж немає.
Можуть взяти лише члена родини тих, в кого вже є декларація.
Дай подивлюся
• 30 октября в 15:34
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А якось віддалено це можна зробити? Щоб не їздити в хворому стані по всім поліклінікам?
Наполеон Бонапарт• 30 октября в 15:36
Ответ дляДай подивлюся
Спробуйте за номером телефону
Звожу з розуму• 30 октября в 15:36
Ответ дляДай подивлюся
По телефону позвонить, узнать и записаться на определенное время
Перша леді колгоспу• 30 октября в 15:37
Ответ дляДай подивлюся
Так. Потрібні дані паспорта, інн та телефон, куди прийде код, потім його треба назвати.
Капитанша• 30 октября в 15:37
В Хелсі не видно, а приходиш до поліклініки, а біля реєстратури висить список лікарів, з якими можна заключити декларацію. То ж телефонуйте в реєстратуру, або сходіть.
Дай подивлюся
• 30 октября в 15:52
Капець! А нещодавно була тема, де всі розхвалювали як це в два кліки робиться через хелсі! Фігушкі!
Жена_КотораяСтена• 30 октября в 17:20
В хелси очень мало семейных осталось, звоните 16-77, они вам подберут по месту жительства, или сами на сайте нсзу поищите. В Днепре большинство семейных в ликари 24
Снежнакомка• 30 октября в 23:20
Ответ дляДай подивлюся
В хелси выбираете врача в городе, у которого есть запись и указано что принимает декларации. Записываетесь через хелси к нему и на приеме заключаете декларацию. Недавно так делала в соседнем районе
Снежнакомка• 30 октября в 23:21
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Есть, просто надо сесть и поискать и не привязываться к своей поликлинике