успокойте_Меня• 31 октября 2025

Что самое странное вы ели в гостях?

не обязательно это что-то плохое, но на ваш взгляд странное ( ну может и плохое)
Миззери• 31 октября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
А як з вашим гастритом, не конфліктують каперси, оливки, і сира цибуля?
Ну сейчас на ем такое ) мне как лучше то ем все подряд , врач спросил какое у меня питание я говорю если честно то как у енота на помойке , все подряд
Потом приступ начинается то я такая осознанная ем правильно пока не полегчает 🤣
Дурна
Я-ваш шанс• 31 октября 2025
Ответ дляЧаюри
Ніяк не могла пригадати нічого дивного, оце пригадала, холодець на м´ясорубці, типу такого, як на фото. В моєму розумінні в холодці має бути прозорий бульйон у вигляді желе і шматочки м´яса, а оця страва, ну вона в принципі нормальна, їсти можна, але не холодець для мене.
До 2014 дружила з росіянкою, з Сибіру, саме такий вона робила, як і ви, маю інше розуміння якою ця страва має бути.)
Чаюри• 31 октября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Тобто, холодець для Вас не має бути прозорим зі шматочками м´яса? Яке Ваше розуміння, поділіться, будь ласка.
Я-ваш шанс• 31 октября 2025
Ответ дляМиззери
Дурна
Головне що вмієте зупинитися в якісь момент.) мене гастрит вже давно не турбує, але є інші проблеми, з жовчним, роблю так саме, як ви. 🤪
Я-ваш шанс• 31 октября 2025
Ответ дляЧаюри
Для мене прозорий, з шматочками, мама моя різала мілко, а я люблю по-крупному))), щоб потім різати, чоловік любить щоб було багато бульйону.) тому в мене з крупними доволі шматочками, і дуже прозорий, за рахунок великої кількості бульйону.) але, насправді, все збалансовано, все в міру.)
Чаюри• 31 октября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Так, ніби все так само як і я готую, а чому Ви тоді пишете, що не так як я?
Я-ваш шанс• 31 октября 2025
Ответ дляЧаюри
Мала на увазі, я, як ви), а та росіянка крутила в мʼясорубці.)
Чаюри• 31 октября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ясно)) Коротше, я люблю як Ваш чоловік, щоб желе побільше, оце перемелене воно як на мене більше подібне до зельцу.
Я-ваш шанс• 31 октября 2025
Ответ дляЧаюри
Зельц у нас теж ріжуть кусочками, і багато сала в ньому, але все кусками. В наших магазинах такий саме.
Миззери• 31 октября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Желчный тоже , был период об операции уже врач говорил ((
Надо принять факт что питание должно быть правильным но блин так люблю жаренное и вредное (( и кофе
Я-ваш шанс• 31 октября 2025
Ответ дляМиззери
Аналогічно, про операцію я чула вже неодноразово, ніби більше Так, ніж Ні, але вагаюсь…
Prervana• 31 октября 2025
Ответ дляМиззери
Так может это специально было 🤣🤣
Проверяла стрессоустойчивость
Не на ту напали 😆
KriskaA• 31 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Самое странное, это было приглашение на ДР, где на столе стояла бутылка водки и миска с вареной картошкой, больше ничего, реально)) Нас пришло четверо и мы вчетвером пошли в ближайший магаз за продуктами на стол имениннице)
Кацапстан ?
Точу ляси• 31 октября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ви, певно, трохи поплутали, я чернівчанка, але навіть назв таких не чула, які ви перечислили. Як ваша свекруха живе на кордоні з Молдовою, то вона вже не чернівчанка, буковинка - так, але кухня в неї, певно дуже особлива. Тому що буковинська кухня - це смачно, а не помиї, які ви тут описали.
Кельменецький р- н, це Чернівецька обл. То ви на паску не кажете баба? На бабусю свою не кажете бабка?
Злюка-закусюка• 31 октября 2025
Моя подруга юности жарила пузыри из рыбы зажигалкой и ела.
В гостях как то у друга была и в первый раз увидела, что б варили суп с рыбной консервы. Но вышло достаточно вкусно.
А так ела в ресторанах бычьи яйца, лягушачьи лапки, улиток
Помаранчова душа• 31 октября 2025
Помню как сама готовила языки кроликов.
Для меня это было необычно так как никогда их не ела.
Но больше не готовила, так на вкус они мне были так себе.
Помаранчова душа• 31 октября 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
И как на вкус бичьи яйца как обычное мясо или есть что-то особенное в них?
Одні думки• 31 октября 2025
Ответ дляPrervana
Ну лапа хоть не смотрит на тебя трагически из миски с супом, из последних сил подмигивая мутным глазом...
Оля , мне лень перечитывать тему, но мучает вопрос, вы это ели? А остальные люди ЭТО ЕЛИ???
А я женатая• 31 октября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Тут з вами не погоджуся зовсім, квашена капуста це мегацінний вітамінами продукт.
Навіщо з нього 2 години виварювати ті вітаміни?
Prervana• 31 октября 2025
Ответ дляОдні думки
Все чудесно ели. А что я, рыжая что ли) Надо быть в гостях вежливой. Кстати, было вкусно, если абстрагироваться от взгляда из тарелки
Злюка-закусюка• 31 октября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Не совсем как обычное мясо, очень нежные. Но я не люблю мясо впринципе, мне не зашло, прошло из за интереса хотела попробовать. И выглядели они для меня тоже на аппетитно. Подавались в такой штуке, как для яйца подставка, только большой, типа бокала
Помаранчова душа• 31 октября 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Мне даже захотелось их попробовать после ваших описаний)
Злюка-закусюка• 31 октября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Попробуйте, это в любом случае интересно.
Мастер Класс• 01 ноября 2025
Ответ дляМандолина Бу
Плов с грибами. Вместо мяса там были грибы. Странное блюдо и невкусное, пресное.
Это не вкусно приготовили.Я в Крыму до войны ела плов с овощами и грибами,там было брокколи,морковь,лук,красный перец и грибы,и шафран явно был в приправе,я оторваться не могла
Мастер Класс• 01 ноября 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Найдивніше, що я їла- пельмені з рибою. Там в принципі весь стіл був рибний- заливне, смажена, солена. Але пельмені здивували, ніколи більше ніде їх не зустрічала ( мені не сподобалися, досі номер один в моєму кулінарному антирейтингу). В бабусі в селі,коли кололи свиню , варили суп з крові ( не їла і не розумію,як можна таке їсти, але тато дуже любив його). Тушкований оселедець - традиційна страва на Святвечір на Тернопільщині, мені на смак,як консерва, їсти можна, але нічого особливого. Пиріжки з фасолею- теж у бабусі, дуже смачно,хоча більше такої страви ніде не їла, може, то був її власний рецепт)) тушковане молоде листя буряків, смачно.
колись дивними були вареники з солодким сиром, бо в нашому регіоні готували лише з солодким
Суп с кровью🤯эта тема лучшая в этом году🤪
Мастер Класс• 01 ноября 2025
Ответ для75В
Була в друзів поляків, їла тартар - це просто сирий фарш
його ще їдять з сирим яйцем

взагалі не хотіла їсти, але було незручно відмовити
И как это нна вкус?
Примарочка• 01 ноября 2025
Ответ дляАнонимушка
Кровянка с гречкой туда же
Только с гречкой ее признаю странного нет ничего, это распространено , в отличие от голубцов таких
Примарочка• 01 ноября 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Чоловік сестри з родом з Донецька і каже, що в них тільки з гречкою голубці роблять.
Я такие попробовала на западной наоборот
НЛОша• 01 ноября 2025
Ответ дляА я женатая
Это как зразы?
Вообще, нет. Похожи они друг на друга только ингредиентами.
Я-ваш шанс• 01 ноября 2025
Ответ дляТочу ляси
Ні, я не кажу, ні те, не інше. Мої бабусі чернівчанки були. В селі не мала родичів.