Инфотуфелька• 31 октября в 13:53
Пальто COS
Я сьогодні вперше в житті купила пальто cos. Ніколи раніше не мала шерстяне пальто. Все жаліла на себе витрачати. Тепер дуже задоволена.
Ну і сумку. Хоча, це мабуть більш цінніша покупка.
Хвалюсь)
Элька-Карамелька• 31 октября в 13:54
Сумка - это вот эта розовенькая из тряпочки? Так и будете носить, не вынимая из пыльника?
Инфотуфелька
• 31 октября в 13:55
Ответ дляСамохвалова
на себе покажите лучше
а не пакетики
Нє, на собі не буду, я вас знаю
Инфотуфелька
• 31 октября в 13:55
Ответ дляГорлаю зрання
Именно это пальто у них ужасное и даром бы не взяла
Ну зрозуміло)
Самохвалова• 31 октября в 13:56
Ответ дляИнфотуфелька
Нє, на собі не буду, я вас знаю
ну так вы тролль тогда
Горлаю зрання• 31 октября в 13:56
Ответ дляИнфотуфелька
Ну зрозуміло)
Что именно? Я его примеряла, ну страшное, та и на фото , в жизни хуже
Инфотуфелька
• 31 октября в 13:57
Ответ дляКапитошечка
Підкажіть рукава в пальто вкорочені? Як на фото на моделі
Ні, навпаки, коли приміряла, на мені були довгі. Прийшлось трохи підкотити. Але я не висока. Розмір 36. Можливо то моделі високі.
Брюнетка в Мармеладе• 31 октября в 13:57
Захотіла, змогла, купила. Молодчинка) мені пальто не подобається, але ж питання не про нього, а про полюбити себе і втілення бажань
Позаземний розум• 31 октября в 14:03
Ответ дляИнфотуфелька
Нє, на собі не буду, я вас знаю
на вешалке тогда?)
Відірву та викину• 31 октября в 14:03
Ответ дляИнфотуфелька
Нє, на собі не буду, я вас знаю
Не вздумайте
Відірву та викину• 31 октября в 14:03
Ответ дляГорлаю зрання
Автор не вам купила якби))
Творог для розжига• 31 октября в 14:04
Ответ дляИнфотуфелька
Нє, на собі не буду, я вас знаю
Пальто дуже красиве, стильне.
Покажіть сумочку
Ясамаякрасивая)• 31 октября в 14:04
Может вам и хорошо..но вот первых это с натяжкой полупальто. И такой воротник не очень универсален,если вы не на один год взяли пальто
Творог для розжига• 31 октября в 14:05
Ответ дляСамохвалова
ну так вы тролль тогда
Боже, яка дешева маніпуляція
Творог для розжига• 31 октября в 14:06
Ответ дляГорлаю зрання
Я думаю це не пальто страшне, раз ви його приміряли
Малая Налегке• 31 октября в 14:06
Автор, з обновками вас, хай радують!
Я вчора так пуховик Marco Polo поміряла і зрозуміла, що не хочу інший, він просто невагомий і колір мій улюблений. Потрібно і себе тішити тим, що хочеться і подобається вам ! Інші хай купують те, що їм подобається.
СкрипяСердцем• 31 октября в 14:08
Мені пальто подобається, але ви зазначаєте, що покупка далась вам морально не легко в фінансовому плані, тому на вашому місці я обрала б більш універсальний крій пальта, яке було б в стильовому виконанні поза часом.
Про сумку важко щось сказати, її не видно:)))