Я натуралка• 06 октября в 21:01
Пройшлась по магазинах і трохи здивована
Треба оновити гардероб, зайшла в Резервд - споганився дуже сильно. Все таке страшне, що фасони, що тканини, фурнітура дешева. Хоча пару років тому я легко могла собі щось там придбати. Зараз скотився до рівня Сінсей. В Манго ціни якісь шалені - пальто без підкладки 7999 грн! Наші українські бренди Must have, Cher 17, Week теж не можу сказати щоб сильно сподобались і ціни високі. Постає питання де вдягатися? Єдине що придбала штани в Week. Куртку не взяла, чесно кажучи жаба задавила 3900 грн платити.
Де ви вдягаєтесь і що цікаво купили собі на осінь?
ОхиИВздохи• 06 октября в 21:04
Я заказываю 15 лет на инсайтах, пальто Мангоаутлет, например ,можно купить 50-100 евро. Мне в ТЦ ничего не нравится либо очень цены высокие
Душка-свекрушка)))• 06 октября в 21:05
Сама сьогодні шарилась по тц, крім банального чорного гольфа оновити старий нічого не купила, і з грошима ж пішла)
Шкала Радощів• 06 октября в 21:08
В основном за границей на сейлах. Я охреневаю от цен в Украине. Сыну заказываю на адрес, он пересылает.
Сяду на шию, дорого!• 06 октября в 21:09
Не знаю, что там вам везут за шлак, у меня в Резервед 100% мерино шерсть, натуральная замша и мерсеризированный хлопок. Буквально за копейки по сравнению с тем же Кос и Массимо
Сапай вазони• 06 октября в 21:10
Ответ дляTeonaa
Вам що треба? Маю канали по Пальто з виробництва. 2000 замість 7000-14000
мені треба пальто. з нормальної якісної тканини, де переважає вовна. і не оверсайз цей дебільний. таке у мене вже є, не можу носити. я в ньому як бочка, хоча важу 59 кг всього.
Сижу_и_плачу• 06 октября в 21:11
Пальто Vivalon, nove, пух Marco polo, Arket, Uniqlo, вельвети, шерсть, мерінос Uniqlo, Cap
Кашемірові светри , гольфи Cos, Uniqlo, Єврошоп.
Дещо Туреччина, Польща,Україна
По ТЦ не ходжу.
Шию багато на замовлення.
Дещо Туреччина, Польща,Україна
По ТЦ не ходжу.
Шию багато на замовлення.
Голена блондинка• 06 октября в 21:14
В цьому році вдягаюся в Сінсей))
Хоча, поклавши руку на серце, і так вистачає шмаття з минулих років, і Манго, і Резервд, і Юнікло теж є...
Тиждень тому ходила по Сінсей, а потім зайшла у Резервд: те ж саме, тільки дорожче мінімум на тисячу за одиницю)
Я натуралка
• 06 октября в 21:12
Ответ дляОхиИВздохи
Так, я теж дещо замовляю, але в мене малий зріст і через це часто пролітаю з розміром або перешити в ательє дорого виходить. Тому мені все ж таки краще з приміркою.
До речі минулої зими в стаціонарному магазині Манго зимові пальта теж були по доволі гарним цінам, десь до 5-6 тис. Але сьогодні легке пальто без підкладки 8 тис 🤦♀️
Я натуралка
• 06 октября в 21:13
Ответ дляШкала Радощів
Я іноді замовляю з української Зари, але з 5 речей 4 можуть поїхати назад. І це все час, заморожені гроші
Я натуралка
• 06 октября в 21:15
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Може на 1000 речей там і є 1 гарна. Але покажіть мені хоч 1 нормальну куртку! Пальта типу як під вовну, кашемір з такого жахливого ПЄ, що навіть торкатися неприємно, хоча я нічого проти синтетики не маю
Голена блондинка• 06 октября в 21:16
Ответ дляЯ натуралка
Я тільки сьогодні згадувала, як на початку минулорічної осені купувала Манго з укр.сайту, з відділу розпродажу. Зараз там таких цін немає((
Шкала Радощів• 06 октября в 21:17
Ответ дляЯ натуралка
Не, для меня каторга ходить по магазинам, я только в продуктовый хожу. Вот просто ненавижу этот процесс. А так, под сериал какой-нибудь и кофе можно поискать.
всегдаДаДа• 06 октября в 21:17
Ответ дляСапай вазони
Теж не переношу оті лахи тіпу оверсайз 😩
Я натуралка
• 06 октября в 21:17
Ответ дляСижу_и_плачу
Дещо Туреччина, Польща,Україна
По ТЦ не ходжу.
Шию багато на замовлення.
Дещо Туреччина, Польща,Україна
По ТЦ не ходжу.
Шию багато на замовлення.
В мене 2 тоненьких меріносових светра є і ще один нещодавно в стоці придбала як мохер, трохи кусючий. Шукала сьогодні штани, куртку або плащ
Сижу_и_плачу• 06 октября в 21:18
Ответ дляЯ натуралка
Все купую там де написала. Резервед ніколи не одягалась
Я натуралка
• 06 октября в 21:19
Ответ дляГолена блондинка
В цьому році вдягаюся в Сінсей))
Так! Я раніше в сінсей нічого не купувала через якість, але знаю що ціни там копійчані. Резервд був на порядок кращій і ціни теж вищі. Зараз різниця в ціні залишилась, а якість зрівнялась
Эт вернячОк• 06 октября в 21:20
Років 15 купляю все лише он лайн.
Дивують люди, які ходять по магазинах.
Ціни космос, вибору 0.
Дивують люди, які ходять по магазинах.
Ціни космос, вибору 0.
Кумедний ґудзик• 06 октября в 21:21
Ношу те що є роками. Не маю можливості щосезону оновлювати гардероб. Та і бажання немає
Valentina shop2020• 06 октября в 21:22
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вещи ,,супер,, особенно ремень и полосатая детская футболка
Надежда наш компас• 06 октября в 21:23
Мне тоже мало что нравится. Одеваюсь в заре, юникло, манго. В синсей и тому подобные магазины даже не захожу, вещи выглядят очень дешево
Сапай вазони• 06 октября в 21:23
Ответ дляЭт вернячОк
Років 15 купляю все лише он лайн.
Дивують люди, які ходять по магазинах.
Ціни космос, вибору 0.
Дивують люди, які ходять по магазинах.
Ціни космос, вибору 0.
я теж купляю онлайн, кожна друга покупка невдала. відправляю назад або віддаю на благодійність. це теж задовбує. то колір не такий, то розмір, то фактура тканини, то не сіло, то уродське, то ще щось.
Бодіпозітівна• 06 октября в 21:23
С тоской вспоминаю какой лет 5 назад был Мохито. Сейчас же это тоска из моделей аля 90е из ангоры и рюлекса. Также одно и тоже продают 5 сезонов подряд
Надежда наш компас• 06 октября в 21:23
Еще в массимо бывают нормальные вещи, но мне там тоже редко что нравится..
Сяду на шию, дорого!• 06 октября в 21:24
Ответ дляЯ натуралка
Да пожалуйста. Короткая куртка, длинная, утепленный бомбер. Качество хорошее, фурнитура удобная, цена не о чем говорить вообще.
Я лично предпочитаю пуховики Юникло, но утилитарка у Резервед вполне нормальная. Смотрите на сайте и заказывайте на реальный магазин
Цветов Мне срочно• 06 октября в 21:24
Сама в шоке. Давно хочу себе сапоги, вот правда несколько лет не могу выбрать- то ничего не нравится, то цены. В этом году увидела в тц прям то, что искала… 18900 конечно и этот год буду без сапог. Хотела и пальто и свитер, но блин желание улетучилось
Надежда наш компас• 06 октября в 21:25
Ответ дляЯ натуралка
Мне там только джинсы нравятся и штаны . Все остальное чаще всего странно и ужасно сидит
Я натуралка
• 06 октября в 21:25
Ответ дляШкала Радощів
Я раніше шопінг любила, до повномасштабної могла зайти в Зару, нагребти речей 10 в примірочну. Типу 6 можна було за раз, але іноді канало і 12, якщо немає черги в примірочні. Зараз Зара закрита, разом з нею Пул, Бершка, Страдіваріус і Масімо. Залишилися Резервд, Вайкікі та ДеФакто, Сінсей. Все! Влітку якимось дивом купила в ДеФакто сукню, зазвичай там як у Ваккікі доволі специфічний асортимент