Сонечко• 31 октября в 16:24
Скажіть свою думку про щось, за яку захейтять...
Почну
Коли готуєте вдома - провітрюйте або прибирайте одяг з кухні або хоча б зачиняйте двері в кімнату, де гардероб. Це просто жах, як потім несе від людини супом, зажаркою, борщем і оцим всим. А якщо зверху ще й парфумами це полили - не дивуйтесь, що від вас тримаються подалі.
Играю у края• 31 октября в 18:26
Ответ дляЧемна панночка
А що не так з борщем і гречкою?це все нормальні страви ,які вписуються в здоровий раціон
Их надо готовить. А послушать тут советчиц никто себя не утруждает все с доставкой или по ресторанам . И мужья у всех питаются как птички
Вельми шановна• 31 октября в 18:47
Ответ дляДюагональ
Підхоплю естафету: вся ніша смердить чим завгодно, але не тим чим має пахнути жінка
До речі з Шанель мені лише Шанс подобається
Шанс фреш мені теж більш менш. Там трохи свіжості є.
Я іноді люблю чоловічими парфумами пшикнутись.
Напланетянка• 31 октября в 18:49
Мені не зрозуміла була мода на гель лак, жодного разу не робила
Дюагональ• 31 октября в 18:55
Ответ дляИграю у края
Борщ то звісно клопіт і потрібен час та зусилля, щоб смачно приготувати. Але гречка то взагалі 5 хв часу - залив окропом, довів до кипіння і поставив таймер на 20 хв. Все. Не складніше ніж макарони зварити