Залізний занавіс• 31 октября 2025
Ви вважаєте себе хорошою людиною?
Хоча інші можуть все життя доводити вам протилежне. А на виході погані як раз вони, а не ви?
КапитанльнаЯ• 31 октября 2025
Ніколи не спілкувалася з людьми з приводу їх чи моєї хорошесті або поганості. Як це у вас вийшло , авторе? За чаркою?
ЖующаЯКонфету• 31 октября 2025
я считаю себя очень хорошим человеком, что думают обо мне остальные, меня не интересует...
Таракашечка• 31 октября 2025
Мені кажуть, що я хороша людина, а я так не вважаю. Дивні якісь, мені ж краще знати.
Залізний занавіс
• 31 октября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Мені мама і без чарки здатна розказати, наскільки я погана)
Залізний занавіс
• 31 октября 2025
Ответ дляротцвеники
А чому взагалі хтось щось має доводити?
Не мають, але ж доводять)
Скажений гудзик• 31 октября 2025
Не існує цілком хорошх людей. Гординя, лінь, заздрість, смуток, прискіпливість, боягузтво - у всіх щось э
ротцвеники• 31 октября 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Не мають, але ж доводять)
Ні, не доводять
Залізний занавіс
• 31 октября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Смотря что подразумевается под этим понятием
А яка різниця? Те, що ви думаєте, є хорошим, те і є хороше.
Меломанка Маланка• 31 октября 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Кто сказал что лень это недостаток?
Меломанка Маланка• 31 октября 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Тогда да, но в общепринятом понятии нет.
ничевока• 31 октября 2025
Тут всі для всіх погані, бо аноніми і з усіх дірок Г лізе
Хороша я, коли звідси тікаю у реальність
Астоновитесь!• 31 октября 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Ви перерахували просто риси. Будуть вони позитивними чи негативними залежить виключно від їх застосування. Це ніяк не визначає ставлення до людини в соціумі і оцінку людиною себе по критерію ’хороша людина’.
Скажений гудзик• 31 октября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Кто сказал что лень это недостаток?
Уявіть що вам потрібно жити із людиною, ділити із нею побут, мати спільний бюджет, виховувати дітей, вирішувати проблеми що виникають. Чи буде недоліком що людина не хоче навіть тарілку за собою помити?
Меломанка Маланка• 31 октября 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Не собираюсь представлять то, чего не будет, я не собираюсь с кем-то жить никогда) Именно это одна из причин, нехер мне указывать как мне жить, я хочу жить только в своё удовольствие. Так что это недостаток только с вашей колокольни, потому что не хочет быть удобным для вас, но разве он обязан?))
Скажений гудзик• 31 октября 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Мій коментар 20. Якщо будь яка з цих рис проявляється занадто сильно - жити із цією людиною стає просто неможливо. ’Хороша людина’ яка своєю прискіплівостю дістає дітей так що вони її бачити не хочуть, ну не знаю...
Не против• 31 октября 2025
Если честно, то не очень, я знаю о своих недостатках и пороках, но в приинципе не плохой человек, многие считают, что очень хороший.
Скажений гудзик• 31 октября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Прочитала два речення, не сподобалось бо себе побачила і одразу ж ’стартанула’. Хоча просто могла пройти повз. При цьому ви себе хорошою людиною мабуть вважаєте
сама себе прекрасная• 31 октября 2025
Для себя и своей семьи я точно хороший человек. А других я не спрашивала , хороший ли я для них человек ) Пофиг.
Меломанка Маланка• 31 октября 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Да. Хороший человек это тот, кто не делает зла другим и по возможности помогает. Ещё раз повторяю, я не собираюсь ни с кем жить, поэтому мнение того, кто считает, что с ним кто-то обязан жить - меня не интересует. Перестаньте думать, что вам все должны и перестанете видеть плохое там, где его нет)
Астоновитесь!• 31 октября 2025
Ответ дляСкажений гудзик
А чому вона погана? Ну прискіплива, ті й годі. Ну ледача, чи ще якась. Але ж десь ті діти взялись, тобто для когось все ж ’хороша’ настільки, щоб народжувати з нею дітей. Все вами перераховане не є рисами ’поганої людини’ (в моєму розумінні).
Меломанка Маланка• 31 октября 2025
Ответ дляАстоновитесь!
У автора комментария что-то личное, видимо мать доставала в семье. У меня были отношения на протяжении 10-ти лет, искала себе гостевой брак, мужчина приходил практически ежедневно и видел мои немытые тарелки и срач в квартире который всегда длится до прихода клининга, то же самое и с друзьями, всем пофиг на это) Но для неё это плохой человек кто тарелку мыть не хочет
это из тех кто выбирает бытовых инвалидов, а потом плохой он, что живёт в своё удовольствие, но не она, которая видела глазками что брала
Скажений гудзик• 31 октября 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Ви мабуть цього ніколи не бачили. Така розлюченість, по суті з нічого, видає психопатку. От у мене є такий досвід. Це аж ніяк не хороша людина