MilkShake-268d• 31 октября в 16:49

Дякую, Зеленський.

Дякую тобі Зеленський, від щирого серця.

Ти б´єшся за мене, за всіх нас, за наш народ, у цьому жорстокому світі акул та хижаків.

Ти не зрадив країну, не заплямував свою честь і гідність, як твої попередники.

Ти справжній верховний головнокомандувач, справжній президент, я відмовляюся визнавати, що ті, хто були до тебе, мали право носити це звання.

Ти – герой. Герой України
Справжня легенда нашого народу, про якого буде написана безліч книг та біографій, ти людина якій будуть стояти пам´ятники по всій Україні, в твою честь будуть називатися проспекти та площі, вулиці та міста.

Якого ніколи не забудуть українці і завжди пам´ятатимуть та передавати із покоління в покоління про те що саме ти спас державу.

Що ти доклав усіх зусиль, щоб українська нація та держава продовжувала існувати.

Ти б´єшся і ти побореш разом з усіма нами.

Я пишаюся що голосувала за тебе.

Я пишаюся, що ти президент України в цю складну годину.

І я пишаюся, що я можу називати себе українкою з таким президентом.

Дякую тобі, Володимир Зеленський.
Фрау Донна Роза• 31 октября в 16:56
Дякую аж пидскакую
Макака Джо• 31 октября в 16:59
А під яким ніком він тут на форумі?
Khovanskaya• 31 октября в 17:01
дякую. так поржала
Khmelnichanka• 31 октября в 17:01
Реінкарнація НастюшаК- Веселки?
Інно4каа• 31 октября в 17:06
з псих лікарні втік психопат,по імені MilkShake-268d
Хитрый Лис• 31 октября в 17:06
Прям заплакала, когда читала, от смеха правда😅😅
Plushaa• 31 октября в 17:10
Где-то в начале этого всего я так и думала, но, как буданов говорил, «увы»😆
helene_re• 31 октября в 17:10
Ответ дляМакака Джо
А під яким ніком він тут на форумі?
під тим самим, як і автор)
Пенсіонер• 31 октября в 17:30
Це серйозно ?
Це по типу :
Прийшла зима спасибі сталіну за ето
Svetrise• 31 октября в 17:41
дякула. что бы эти все вернулось к нему и не только к нему с тройной силой. и ад показался спасением.
NYC• 31 октября в 17:53
Ответ дляФрау Донна Роза
Дякую аж пидскакую
По голові ломакою?