Дякую тобі Зеленський, від щирого серця.
Ти б´єшся за мене, за всіх нас, за наш народ, у цьому жорстокому світі акул та хижаків.
Ти не зрадив країну, не заплямував свою честь і гідність, як твої попередники.
Ти справжній верховний головнокомандувач, справжній президент, я відмовляюся визнавати, що ті, хто були до тебе, мали право носити це звання.
Ти – герой. Герой України
Справжня легенда нашого народу, про якого буде написана безліч книг та біографій, ти людина якій будуть стояти пам´ятники по всій Україні, в твою честь будуть називатися проспекти та площі, вулиці та міста.
Якого ніколи не забудуть українці і завжди пам´ятатимуть та передавати із покоління в покоління про те що саме ти спас державу.
Що ти доклав усіх зусиль, щоб українська нація та держава продовжувала існувати.
Ти б´єшся і ти побореш разом з усіма нами.
Я пишаюся що голосувала за тебе.
Я пишаюся, що ти президент України в цю складну годину.
І я пишаюся, що я можу називати себе українкою з таким президентом.
Дякую тобі, Володимир Зеленський.
Ти – герой. Герой України
Я пишаюся що голосувала за тебе.
Дякую тобі, Володимир Зеленський.