Кров з молоком• 02 ноября в 13:30
Чи важка ця робота?
Запропонували роботу - регіональний менеджер в японську компанію, яка займається продажем садово-паркової техніки та інструменту. Потрібно їздити по фірмових магазинах, контролювати їх роботу. А зв´язку з тим, що працівників не вистачає - збирати на вітрину бензо та електропили, мотокоси, тримери, шабельній пили, газонокосарки.
Ніби і цікава пропозиція, але не знаю чи зможу впоратись з цим.
А яка Ваша думка?
Я Вас не боюся• 02 ноября в 13:32
У вас технічна спеціальність? Як на мене найважче це ту вітрину зібрати, я в техніці повний нуль. А все інше - робота супер. Якщо ще і авто дають, то треба погоджуватись
Кров з молоком
• 02 ноября в 13:33
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ні, але я вже працювала з побутовою технікою (холодильники, посадки, сушки, вбудована техніка, прально-сушильні)
А тут щось нове.
Я Вас не боюся• 02 ноября в 13:34
Ответ дляКров з молоком
А тут щось нове.
Ну то навчитесь збирати. Раз-два покажуть, а потім вже самі. Там же типові моделі, а не кожний раз інша. Скільки платять?
Ранковий базар• 02 ноября в 13:35
Ответ дляКров з молоком
А тут щось нове.
Не поняла: а что в фирменном магазине нет ни одного работника, что витрину некому собрать?
Кров з молоком
• 02 ноября в 13:37
Ответ дляРанковий базар
Є, але часто лише один продавець. Зараз великі проблеми з персоналом
Ранковий базар• 02 ноября в 13:37
Ответ дляКров з молоком
И что? Один продавец не способен одну единицу техники в квартал собрать?
Анонім Завгосп• 02 ноября в 13:40
Сучасна техніка так влаштована, що її і дитина збере (якщо уважно прочитає інструкцію). Там не треба докладати важких зусиль і орудувати ломом і кувалдою. Але якщо з технікою зовсім засада і зібрати міксер ви кличете чоловіка, тоді краще не треба.
забиякина• 02 ноября в 13:40
Не попробуете - не узнаете. Не звучит, как что-то супер тяжёлое. Со сбором - это просто навык, ему можно обучиться.
Кров з молоком
• 02 ноября в 13:40
Ответ дляРанковий базар
Там часто і для клієнта потрібно зібрати, якщо просить) тому не встигає.
Уходя дверю не хлопать• 02 ноября в 13:41
Этой техникой пользуются обычные люди. Чисто теоретически и вам бы пришлось такую собирать дома, если бы купили. Думаю, что собрать технику наименьшая из проблем.
Ранковий базар• 02 ноября в 13:42
Ответ дляКров з молоком
Ну так это не витрину собирать, а выполнять сборку проданного товара.
Если вы региональный представитель, то ваша задача не контролировать работу магазинов, а делать планы.
И это не простая работа. Если вы работали в продажах - то знаете это.
Слобожаночка• 02 ноября в 13:43
Ответ дляКров з молоком
Makita
Так это не японцы вас нанимают, а региональные продавцы какие то.
У японцев всё в порядке с представительством, людьми и зарплатами .Просто кто то не хочет нормально платить,и решил поискать работника на шару,на все руки мастера.
Сложного ничего нет,если вы в этом понимаете.Если нет,то будут проблемы.Возмодно парни просто не хотят светиться,и не идут на такую работу.Например пришла в пятницу в салон туризма-одна девочка в зале.А мне нужно было довольно объемную вещь в багажник донести.Ну она мне там рассказывает, показывает.Я говорю-куплю,но вдвоем мы не донесем до машины.
Она спрашивает-а вы точно будете покупать?Говорю да.И тут из подсобки выводит двух парней.Они все собрали,проверили,и до машины донесли.Девочка все это время возле входной двери на улицу посматривала.
Василина Семеніч• 02 ноября в 13:44
Це вже 150-та тема з приводу вакансії продавця техніки. Щоб що? Нове нічого не напишуть.
Кров з молоком
• 02 ноября в 13:52
Ответ дляРанковий базар
Я це розумію) але в обов´язки входить і перевірка викладки товару, якщо не виставлено то зібрати. Може звісно зібрати і продавець, але на деяких магазинах працює лише одна людина і багато з завдань, вона не встигає виконати.
Кров з молоком
• 02 ноября в 13:53
Ответ дляСлобожаночка
Так, це місцевий дилер.
В обов´язки входить відрядження по центральній Україні, перевірка роботи магазинів, перевірка викладки, навчання персоналу, збірка товару на вітрину ще і контроль за виконанням планів.
Кров з молоком
• 02 ноября в 13:53
Ответ дляВасилина Семеніч
Яка тема?
Це не продавець техніки
Слобожаночка• 02 ноября в 13:56
Ответ дляКров з молоком
Так, це місцевий дилер.
Збірка товару не повинна входити в ці обов´язки. Тут за обов´язками дві різні людини повинні бути
Кров з молоком
• 02 ноября в 13:57
Ответ дляСлобожаночка
Можливо) вони хочуть, це робила одна людина.