На_оба_рот• 03 ноября в 08:55

Як тоді вирішити питання?

Не так давно я займаю посаду старшого менеджера з продажів.
В мої обов´язки входить виконання свого плану продажів, а також контроль за виконанням плану інших менеджерів. За весь час моєї роботи я знайшла основні проблеми, які перешкоджають успішним продажам - нерівномірний розподіл товару між менеджерами на різних маркетах, відсутніх на деяких маркетах наших ходових позицій, хоча на інших їх ну прям надлишок. Це помітило і вище керівництво компанії під час перевірки - і акцентувало увагу на тих самих проблемах, що і я. Я зі свого боку намагаюсь різними методами вирішити дану проблему, роблю переміщення з іншого маркету, але це не допомагає повністю вирішити проблему. У мого керівника є повноваження зробити перерозподіл товару. Але коли я його про це прошу він відповідає: ага, так, треба зробити. Але нічого поки не зробив. А потім требує з мене: чому в цього менеджера слабкі продажі?
Що порадите?
Обнимашкина• 03 ноября в 08:57
Не тролли, и не лень было столько писать.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 03 ноября в 09:01
вам нужно попасть на совещание с руководителем выше этого
Брюнетка в Мармеладе• 03 ноября в 09:03
Стоять на своём, но мягко. Вы его не переделаете.
Alena-brands• 03 ноября в 09:05
Обратиться со Служебной запиской к вышестоящему.
Заодно и карьеру сделаете.
Я так делала, но подругому поводу - пр ехал генеральный дир прямо в наш филиал
мадам Везувий• 03 ноября в 09:09
Зробіть всю роботу за нього, розпишіть що, куди, скільки, коли, ким, як переміщати, а тоді ходіть хвостиком, щоб він натис кнопочку
Elena_Kiev_Solomenskiy• 03 ноября в 09:11
Ответ дляAlena-brands
Заодно и карьеру сделаете.
как они психуют (непосредственные начальники), когда по наивности и для пользы дела так делаешь- идешь к высшему!
автор На_оба_рот • 03 ноября в 09:14
Ответ длямадам Везувий
Я б з радістю це зробила, але в мене немає доступу до цього. До того ж керівник в центральному офісі, а я в філіалі
Elena_Kiev_Solomenskiy• 03 ноября в 09:15
Ответ дляНа_оба_рот
может у вас какие-то пьянки будут корпоративные? там можно вопрос решить
мадам Везувий• 03 ноября в 09:18
Ответ дляНа_оба_рот
То капайте йому на мозок щоденно, так лагідно, по доброму. І проблема з продажами це не завжди про товар, може бути ще купа причин. За які вас теж спитають, пізніше
Моторошні троянди• 03 ноября в 10:18
добавте конкретики в свой запрос.
переместите товар Х на точки А, В, С к числу Z.
договорились? договорились (ну или договорились с поправками).
ближе к числу Z спрашиваете происходит ли перемещение по плану

в моем понимании подчиненный может (а иногда и должен) спросить с руководителя ресурсы для выполнения работы, также как и руководитель спрашивает о результатах
Соседушка• 03 ноября в 10:52
Капайте на мізкі, поки не отримаєте свого, або йдіть вище.