Тирамісу на терасі• 03 ноября в 11:56
Які три продукти ви вважаєте головними у своєму раціоні?
Те, без чого день не день.
База_птеродактилей• 03 ноября в 12:02
если я люблю овощи, это не значит что я могу их купить каждый день
Я не чарівниця вам• 03 ноября в 12:03
Мясо и гречневая или рисовая каша (люблю Камолино), это прям обязательно должно быть. И латте утром сладкий
Дикая Роза• 03 ноября в 12:06
М´ясо, овочі, олія.
Але це база. Ось для мене потрібно щоб було завжди вдома:
М´ясо, олія, мука, цукор, дріжджі, яйця, цибуля, морква, картошка, чай.
З цього можна вже думати що можна приготувати.
Також гарно було б щоб було завжди вдома яблука, молоко, масло, творог, буряк, капуста.
Бесконечность-не предел• 03 ноября в 12:39
Ответ дляЕдинорог помог
Роккі -це ти?🤣
Гаэчка яка справи?