Люблю_смаколики• 03 ноября в 14:03
Хто робив ремонт під ключ?
Мушу самостійно робити ремонт, Ірпінь, новобудова, голі стіни. Я нульова в цих питаннях, тому думаю, може варто замовити саме під ключ. Хто робів так ремонт? Ви задоволені? Яка вийшла вартість? Дякую
Мой_ужин• 03 ноября в 14:09
Мы делали, но цены разные вышли, и каждый раз выходило все дороже..
Последний ремонт закончили в 2024ом,
вышло около 1000 долларов за метр. Это прямо все.
Первые ремонты были по 300 за метр
Последний ремонт закончили в 2024ом,
Первые ремонты были по 300 за метр
Само_достаточная• 03 ноября в 14:13
Якщо ви маєте на увазі таку послугу від забудовника, то категоричне ні.
Капризуля• 03 ноября в 14:17
З чотирьох ремонтів один робила ’під ключ’ бригада, якраз новобудова. Терміни просрали, в кошторис не вклались, накосячили теж. Тобто жодних бонусів, які я очікувала, наймаючи бригаду з прорабом - не сталось. Просто трохи дорожче розцінки були.
Люблю_смаколики
• 03 ноября в 14:17
Ответ дляСамо_достаточная
Мій забудовник не пропонує таке. Просто побачила рекламу. В середньому просять 500 $ за м2 без меблів
Люблю_смаколики
• 03 ноября в 14:18
Ответ дляКапризуля
Дякую за відповідь. Якщо це Київ або область, можете поділитися контактами?
Капризуля• 03 ноября в 14:24
Ответ дляЛюблю_смаколики
Це було давно. Бригаду шукала на ’строим дом’, сайт такий, форум про будівництво. Наче і відгуки були гарні, а результат посередній. В кінці ремонту по косяках взагалі жорстко полаялись. Основна помилка моя була, що я не перевіряла якість поетапно, якось розслабилась.
Бутербродница• 03 ноября в 14:39
Ответ дляЛюблю_смаколики
Це ціна робота з матеріалами?
Люблю_смаколики
• 03 ноября в 16:27
Ответ дляБутербродница
Це ціна робота з матеріалами?
Так: чорнова, чистова, матеріали, електрика, люстри, ламінат, плитка, сантехніка, міжк. двері.
Не враховано опалення, меблі, техніка
Бутербродница• 03 ноября в 17:05
Ответ дляЛюблю_смаколики
Не враховано опалення, меблі, техніка
Я не зовсім розумію як це люстри і оздоблювальні матеріали рахуються, бо можна обрати в різному ціновому сегменті. Коли я робила ремонт, то сама шукала те що мені підходить по дизайну і по ціні, тому і цікавлюсь. Ну і простий розрахунок вартості оздоблення на прикладі укладки плитки як однієї з затратних видів робіт. Підготовка поверхні, штукатурка і грунтовка умовно 500грн за квадрат, клеюча суміш 70 грн, плитка 1000грн укладка 800грн, + доставка матеріалів, в підсумку виходить 2500 для круглого рахунку і це я ціни трішки завищила. І навіть вартість дверей поділених на площу приміщення, де вони встановлюються, не вирівняє цей ціновий перекос. Ви платите за це 20000грн. Це на кого розраховано? І зрозуміло що ніхто не буде обирати дороговартісні матеріали преміум сегменту. Для мене це якийсь лохотрон. В мене повністю санвузол з ванною, душовою кабіною, підвісним унітазом, тумбою і шафою і дверима вийшли за ціною 500$ за квадрат, все інше значно дешевше. Бригаду не наймала, наймала окремих робітників і все самостійно контролювала.
Люблю_смаколики
• 03 ноября в 17:44
Ответ дляБутербродница
Ви так гарно все розписали. Дякую. Я розумію, що кожен майстер окремо вийде дешевше. Просто боюся, що сама не потягну розібратися зі всім і контролювати сама
Бутербродница• 03 ноября в 17:51
Ответ дляЛюблю_смаколики
Я багато варилась в цій темі, дивилася і відео, і всіляки поради читала, розуміла технологічні питання. Все рівно косяки випливають. Але вважаю що це дуже дорога ціна за свою необізнаність. Вам би краще знайти когось по відгуках або у сусідів по новобудові попитати. Я так теж робила.