из желе я• 03 ноября 2025

Кто не может привыкнуть к макбуку

Что именно вызывает у вас трудности/неудобства? По отзывам - либо любовь либо хотят разбить о стену)
Котики-муркотики• 03 ноября 2025
Ничего хорошего кроме понтов(
И выкинутых денег.
ПампушОК• 03 ноября 2025
Комбінації клавіш не ті, шукати довго
НЛОша• 03 ноября 2025
я перший тиждень ридала з ним, в прямому сенсі...Матюкалась і ридала нахіба мені оце одоробло... Видали робочий, після Делл з віндовсом. Треба працювати швидко і багато - а я взагалі дупля не встрелювала з маком... Вчилась по гуглу, шукала як користуватись тим чи іншим - копіювати, вставляти, створювати папки і тд і тп. З нуля вчилась.

Вже 3 роки з маком - якби собі купляла - то тільки мак знову. Дуже подобається, батарея взагалі бомба - тримає весь робочий день.
Звоночек• 03 ноября 2025
А что в нем может быть неудобного? Мне виндовс неудобен, на маке все понятно и легко. Работает быстро, не лагает
Самохвалова• 03 ноября 2025
В мене стаціонарний комп і макбук, нормально і там і там працюю. На макбуку невистачає деяких функцій, які є на вінді, наприклад, невистачає панелі стану у вікні. Нерозуміння рар архівів, треба кєку ставити і т.д. не розумію дикого восторгу від маковської операціонки.
автор из желе я • 03 ноября 2025
Ответ дляЗвоночек
Ну, разное. Дело привычки, наверное. Некоторые пишут, что купили и жалеют, что виндовс им гораздо удобнее