Посудомойка• 03 ноября 2025
Підійшла до вікна роздягнена на хвилинку
А за вікном чоловік з мого під´їзду стоїть біля машини і круглими очима дивиться прямо на мене, не відводячи очей. Мені трохи соромно, хоча розумію, що я у себе вдома і можу ходити як хочу. А він вчинив негарно.
Тепер не здороваюсь з ним.
Дама_из_рекламы• 03 ноября 2025
Ответ дляПосудомойка
В чому проблема? Все видно, якщо дивитися
.... згори, а не знизу вверх. Придумуйте правдоподібніше
Дама_из_рекламы• 03 ноября 2025
Ответ дляВообще не факт
Ні, не видно.
Давайте якусь правдоподібну версію.
Наприклад, що ви ловили голою голуба на підвіконні.
От тоді й справді -видно.
Павер банк вона підійшла забрати ..
Господи, ні розуму ні фантазії
Ну чат запитайте, чи що
Давайте якусь правдоподібну версію.
От тоді й справді -видно.
Павер банк вона підійшла забрати ..
Господи, ні розуму ні фантазії
Ну чат запитайте, чи що
Так може то у автора такі секс-фантазії
Посудомойка
• 03 ноября 2025
Ответ дляКубик Рубика
Це коли було, що ви вже не вітаєтесь?
Днів 5 тому
Соромно його тепер бачити
І як назло зустрічаю
Соромно його тепер бачити
І як назло зустрічаю
Білий Лосик• 03 ноября 2025
Ответ дляКубик Рубика
Це коли було, що ви вже не вітаєтесь?
Она тогда еще в школе училась, меряла форму на 1 сентября на голое тело.
Цікавий писочок• 03 ноября 2025
Ответ дляПосудомойка
Днів 5 тому
Соромно його тепер бачити
І як назло зустрічаю
Соромно його тепер бачити
І як назло зустрічаю
Вам 12 років, що ви так соромитесь? Чи ви думаєте він вперше голу тітку побачив?
Вообще не факт• 03 ноября 2025
Ответ дляПосудомойка
Фото спеціально розмила
Ну ви відразу б сказали
Я ХОТІЛА б щоб мене сусід побачив.
Фантазуєте про сусіда?
Я ХОТІЛА б щоб мене сусід побачив.
Фантазуєте про сусіда?
Вообще не факт• 03 ноября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Чого ви вирішили, що він хоч щось побачив?
Посудомойка
• 03 ноября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Мені 26
Йому 50+
Бридко таращився на мене
Йому 50+
Бридко таращився на мене
Цікавий писочок• 03 ноября 2025
Ответ дляПосудомойка
Мені 26
Йому 50+
Бридко таращився на мене
Йому 50+
Бридко таращився на мене
Ой ладно, ви така соромʼязлива, що аж гола у вікно вийшли свою красу показати. А тепер вам соромно? Ну вже якось опредєляйтеся, ви сексі тигриця, чи монашка. А то змішали і мухи, і катлєти.
Наша взяла• 03 ноября 2025
Ответ дляПосудомойка
Мені 26
Йому 50+
Бридко таращився на мене
Йому 50+
Бридко таращився на мене
Фиг его знает что сказать, если подоконники у Вас не в пол, то Матильду вашу он не видел. Ну если конечно вы исключительно по делу не залезли поправить штору. Грудь... Так сейчас это на пляже уже далеко не редкость. Смотрит на Вас?! Поглядите как вы в его возрасте будете смотреть на молоденьких симпатичных мальчиков. И тема то исчерпана, а развели ...
Цікавий писочок• 03 ноября 2025
Ответ дляВообще не факт
Я взагалі нічого не вирішила. Тут автор мучається і стидається.
Сегодня не целуюсь• 03 ноября 2025
Ответ дляВообще не факт
Ну не триндіть.
Або триндіть правдиво.
Я живу на першому поверсі, прекрасно розумію, що ніхто вас побачити не міг
Або триндіть правдиво.
Да ладно, все видно,
Дую на вітер• 03 ноября 2025
Я часто гола пробігаю повз вікна. Кому не нравиться, хай не дивиться. А кому нравиться - співчуваю, але то його особиста справа.
Жена миллионера• 03 ноября 2025
Ответ дляКастрюлька
Видела рилс, что чувиху у себя дома, которая ходила голая, снял сосед из дома напротив и отправил в паблики города, и она в суд собиралась на него подавать
Этот сюжет и вдохновил автора на создание темы
Закуйовджена життям• 04 ноября 2025
У меня такая ситуация была. Я работала в чате и показывала грудь. Сидела на кухне ,живу на 1. Вдруг вижу идут два мужика мимо подъезда и один направляется к нашему и говорит другому’ там сиськи’,а тот ему отвечает ’ты что ёб..нутый,пошли уже’ и оттягивал того за руку прям. Они потом чуть отошли от подъезда и о чем то говорили (я не поняла уже о чем) и ушли. Я тогда реально испугалась.
Ответ дляВообще не факт
Ні, не видно.
Давайте якусь правдоподібну версію.
От тоді й справді -видно.
Павер банк вона підійшла забрати ..
Господи, ні розуму ні фантазії
Ну чат запитайте, чи що
Давайте якусь правдоподібну версію.
От тоді й справді -видно.
Павер банк вона підійшла забрати ..
Господи, ні розуму ні фантазії
Ну чат запитайте, чи що
Почему не видно ? У меня квартира на втором и окна большие видно очень хорошо все даже сидящих за столом не говоря уже про того кто стоит