Засомневаю• 03 ноября в 21:42
Я таємний Святий Миколай. Допоможіть обрати холсти і фарби
Привіт, дівчата. Приймаю участь в ініціативі, стала Таємним Святим Миколаєм для дівчинки 13 років. Вона пише, що захопилась малюванням. Просить на подарунок холсти і акварельні фарби. Я взагалі нічого в цьому не розумію. Зайшла на сайт Акварелі (буду купувати саме там) і просто очі розбіглися. Взагалі не розумію, які саме холсти повиині бути для акварелі? Яку акварель потрібно брати? Не дитячу ж як для школи? Допоможіть, будь ласка, Миколайчику порадувати дмтину! Розраховувала на бюджет до 1,5тис. Якщо ви прям конкретні посилання дасте з цього сайту, я взагалі буду щщщщаслива) Або ж хоча б поясніть, які ті холсти і фарби мають бути. Свято наближається! ❤️
Кудесница_с_пургеном• 03 ноября в 21:44
Я в таких випадках консультанта питаю. Але в магазині звичайно
Засомневаю
• 03 ноября в 21:46
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ой, не близько вона до мене, думала обійтися. Але, мабуть, прийдеться їхати
ОхиИВздохи• 03 ноября в 21:47
Ответ дляЗасомневаю
Не нужно холсты. Есть акварельная бумага.
Лучше тетрадь ( с такими листами)
Засомневаю
• 03 ноября в 21:49
Ответ дляОхиИВздохи
Лучше тетрадь ( с такими листами)
Якщо чесно, я також знала, що аквареллю пишуть на папері спеціальному. Дитина ж в листі пише про холсти. І розчарувати не хочеться, і тепер не знаю, як їх обирати
Засомневаю
• 03 ноября в 21:51
Ответ дляСмурфик
Сертифікат у магазин для художників і солодощі, якщо не розбираєтесь
Я не знаю, де живе дитина. Тут не вгадаєш. Хіба що, можна спитати в тій самій Акварелі, чи можна сертифікат купити і онлайн його потім використати. Дякую за ідею!