Наивная Хо• 04 ноября в 08:46

Стінова мʼяка панель- де купити ? Щоб біля ліжка на стіну закріпити

Нехай щастить• 04 ноября в 08:48
Зазвичай таку під замовлення роблять під ваші розміри. Ми у Frankof замовляли , як і ліжко. Впевнена , що в інших виробників таке є
Голубка миру• 04 ноября в 08:54
В Києві у Епіцентрі на Почайній бачила квадратами на клейовій основі чомусь вони у кінці відділа з жалюзі/ролети (а не в обоях які поруч).
Губки-уточкой• 04 ноября в 09:12
Під замовлення . Якась закарпатська фабрика мʼяких меблів нам під замовлення робила , дуже дешево було
Щас ухожу• 04 ноября в 09:15
В Сінсей бачила, в додатку.
размахер• 04 ноября в 09:21
в леруа