Бронетапці• 04 ноября 2025
Яка я самотня
Є чоловік, діти, батьки.
А відчуття, що одна однісінька.
миссДавеча• 04 ноября 2025
Ответ дляБронетапці
От є це відчуття самотності.
Але бажання щоб хтось був поруч нема. Навпаки усі дратують. Хочеться десь свій куточок, не бачити, не чути. Десь жити, бути…
Депресія то чи що воно таке не знаю
У подруги загинула дитина. Вона теж каже, що відчуває неймовірну самотність. Та чи таку саму? Цікаво, чи хотіла б вона не бачити, не чути...
Бронетапці
• 04 ноября 2025
Ответ длямиссДавеча
Звичайно, що ні. Для рідних хочеться лише найкращого. Ви описуєте горе. Той спектр пучуттів ніхто не хотів би пережити.
миссДавеча• 04 ноября 2025
Ответ дляБронетапці
Я до того, що все пізнається у порівнянні. Вона б була рада опинитися на Вашому місці.
Бронетапці
• 04 ноября 2025
Ответ длямиссДавеча
Так. І от я все це розумію. А таке от дурне відчуття маю….
миссДавеча• 04 ноября 2025
Ответ дляБронетапці
Ви відчуваєте лише те, що хочете відчувати. Якщо Ви вирішили себе жаліти, то так і буде. Якщо Ви вирішили бути щасливою, то ніхо Вам не завадить. Все від Вас залежит. А ще є замкнене коло: поганий настрій - не достатньо гормону радості, не достатньо гормону радості - поганий настрій.