Кофр для ноги• Изменено 05 ноября в 13:16

Питання по бухгалтерії ФОП. Додати КВЕДи.

ФОП зареєстрований давно, була діяльність з алкоголем з ліцензією. Було зареєстровано відповідні КВЕДи.
Супроводжувалося бухгалтером, вона наче здавала звіти, не знаю чи щось ще.

Зараз тимчасово ця діяльність призупинена, але планує використовуватися з подальшому. Рід діяльності наразі інший, інформаційні послуги, треба додати відповідні КВЕДи.

Нова бухгалтер каже що треба закрити попередні періоди аудитом і тоді вносити нові КВЕДи, бо інакше буде перевірка податковою.
І озвучує вартість такого аудиту 6-7т за рік із статистикою.

Не знаю з ким порадитися, тому поки питаю у вас - чи так і має бути?
КротоТо• 05 ноября в 13:21
Не знаю відповіді по суті питання, але чому перевірка податковою є небажаною?
ХтоЯкщоНеЯ• 05 ноября в 13:28
який ще аудит до кведів? це брєд. фоп на зс?
После шести ни-ни• 05 ноября в 13:28
Первый раз слышу , что если внести новый КВЕД без проведения аудита , то будет проверка налоговой . Она какой аудит предлагает провести - частной аудиторской компании ? И чем это спасет от проверки налоговой ?
автор Кофр для ноги • 05 ноября в 13:34
Ответ дляКротоТо
Я не можу цього зрозуміти.
автор Кофр для ноги • 05 ноября в 13:35
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
так, ЄП
Козяка-маляка• 05 ноября в 13:37
Попередні квед відносяться до минулого періоду, якщо ви хочете займатись інформаційними послугами, то скоріш за все на єдиному податку, то ж вам треба змінити квед і подати заяву на єдиний, нікх аудитів не потрібно, хіба якщо ви хочете первірити досконально попередній період.
Для заміни квед аудит не потрібен, і перевірки при замінах квед теж немає.
автор Кофр для ноги • 05 ноября в 13:41
Ответ дляКозяка-маляка
Нічого ми перевіряти не хочемо, ми ж платили раніше іншому бухгалтеру щоб все це вела - і не було жодних проблем чи питань до нас, не бачу причини тепер щось перевіряти.
Треба лише додати КВЕДи, перевірити форми оподаткування і подавати звіти вже по оновленим.
автор Кофр для ноги • 05 ноября в 13:41
Я так розумію треба просто міняти бухгалтера.
После шести ни-ни• 05 ноября в 14:00
Ответ дляКофр для ноги
Правильно понимаете .
Козяка-маляка• 05 ноября в 14:03
Ответ дляКофр для ноги
вам тільки обов’язково квед які були по в’язані з акцизом, треба виключити, бо спрощену систему оподаткування не дадуть, бухгалтера міняти не обов’язково, це може свідчити про прискіпливість його до роботи, дивіться самі, якщо вам комфортно з ним, то залишайте, якщо ні - то ні)
ГейСюда• 05 ноября в 14:47
Ответ дляКофр для ноги
так, ЄП
Так на зс чи на ЄП?
автор Кофр для ноги • 05 ноября в 14:53
Ответ дляГейСюда
Так на зс чи на ЄП?
Була ЗС, має бути ЄП
Сама вумна тутички• 05 ноября в 16:00
Ответ дляКофр для ноги
Була ЗС, має бути ЄП
Вам вище правильно написали, що прибираєте КВЕДи , пов´язані з акцизом, додаєте нові, вказуєте новий КВЕД, як основний, подаєтесь на спращену систему (в вашому випадку до 15.12.2025 року, щоб з 01.01.2026 бути на ЄП) і працюєте.
Щодо можливої перевірки, хоча трохи дивно, то у вас мають бути подані звіти за попередні періоди, чеки, накладні, договора та ін. Якщо все подано і всі податки сплачені вчасно, то навряд чи ви будете цікаві податковій