Звездолётчица• Изменено 08 октября в 00:59

Чи може хтось зайти в мою Дію без мого відома?

Знаючи мій номер телефону.
Рік тому мій ФОП вела бухгалтер, вона подавала звітність, вносила зміни в КВЕД тощо. Я їй повністю довіряла.
Я сама Дією майже не користувалася. Зараз авторизувалася в кабінеті і дивлюся, що рік тому декілька разів вносились якісь заяви на зміну інформації щодо ФОП. Я цього, звісно, не робила.
Чи могла бухгалтер без мого відома типу від мого імені зайти в мій кабінет дії? Як саме? І чи могла в такому разі бачити мої документи там?
ЭтаваНиМожетБыть• 08 октября в 01:00
Может, если вы предоставили доступ
Интимная• 08 октября в 02:18
В саму дію ні, вона все робила в Вашому електронному кабінеті. А дія пов´язана з усім просто, тому Ви і бачите там все
Бамбарбия! Кергуду.• 08 октября в 03:57
Конечно нет. Но в электронный кабинет плательщика налогов могла зайти. Но вы же ключи ей дали именно для этих целей 🤷🏻‍♀️
А в Дию только вы можете заходить и подписывая что-то в дие, там же надо то повернутся, то улыбнутся, то глаза выпучить, то рожицы корчить. Эта дия и владельца не сразу-то пустит, не то, чтоб чужого
Дуняша• 08 октября в 06:46
Так вона не в Дію заходила, а туди куди ви її впустили.
А через Дію ви лише бачите зміни,які вона робила,бо це агрегатор.