Престидижитатор• 05 ноября в 18:42

Ваші коронні страви.

У нас скоро починаються дні народження, спочатку у дітей, потім у чоловіка. Завжди хтось з кумів приходить у гості. Своє меню вже все піднадоїло, хотілося б спробувати приготувати щось новеньке і смачне. Час і бажання є))
Поділіться, будь ласка, вашими коронними стравами, смачними і безпрограшними.
Всім гарного вечора!
Лепетун• 05 ноября в 18:45
Торты Итальянский и Прекрасная Мария.
Ищу-брожу• 05 ноября в 18:45
Канелоне, піца
Гарні диньки• 05 ноября в 18:45
-Салат з крабові ю з паличок
-куряче філе запечена з ананасом з сиром
- мʼясо по французьки (філе , картопля , цибуля , помідори і сир
- пиріг шарлотка зі сливами або вишнею .

Це те що мої найбільше люблять і непогано виходить
Стервочка• 05 ноября в 18:47
Сливовий пиріг від Ольги Матвій. Смачно, молочна Дівчинка.
Люблю ВалЄру• 05 ноября в 18:58
Гуска/качка фаршировані або рисом з чорносливом або квашеною капустою. Куряче філе запечене з вершками і грибами. Фарширована щука з білими грибами.
Copy-Paste• 05 ноября в 19:02
Якби не банально було для когось, коли в гостях колеги і побратими, готую миску вареників з сиром.
пицунда• 05 ноября в 19:08
гусь с яблоками...в ресторане заказываю фаршированную щуку...
Мстящий за Зайца• 05 ноября в 19:24
Пиріг з грушами чи сливами чи консервованих персиків зверху з чорним шоколадом.
А так різні салати люблю цікаві
Королева ганделику• 05 ноября в 19:46
Мясо по-французски с картофелем и сыром.
Это беспроигрышный вариант горячего на все праздники. Нравится всем!
Директор Пляжу• 05 ноября в 19:58
Я хлеб красиво режу
Пожарник• 05 ноября в 20:22
Гарячі бутерброди, м´ясо по французьки, олів´є, крабовий, шуба, мімоза, жаркоє/пюре, печінковий торт/оладки, бутерброби з ікрою, о, згадала новий класний рецепт, торт з млинців, з грибами, куркою, сиром, майонез, печете млинці, і перемащуєте начинкою, дуже смачно і оригінально.
Небоброїдка• 05 ноября в 20:51
Запечені перепілочки. Колись учасниця форуму Мася поділилася рецептом
Небоброїдка• 05 ноября в 20:59
Фарширований короп.
ИзЮмрудная• 05 ноября в 21:15
Жесть
ИзЮмрудная• 05 ноября в 21:15
Идите в ресторан
Помеха справа• 05 ноября в 21:27
Ответ дляЛепетун
Торты Итальянский и Прекрасная Мария.
Дайте рецепт