Упругая попка• 06 ноября в 10:56
Чувствую себя одиноко
Чувствую себя одиноко и не нужной в своей семье,среди родственников
Со мной никто не общается вообще
Ни родители,ни сестра
Первыми они никогда не начнут общаться
Всегда я
А им это видимо не нужно
Со мной никто не общается вообще
Ни родители,ни сестра
Первыми они никогда не начнут общаться
Всегда я
А им это видимо не нужно
Дівчина Гілмор• 06 ноября в 10:58
Я так рада що перестала спілкуватися зі своїми. Набридли ті допити та непрохані поради, оцінюючі думки з питань які їх не стосуються
Зоя Жорівна• 06 ноября в 10:59
свою семью создавайте, отстаньте от родственников, у них своя жизнь
Снежнакомка• 06 ноября в 11:02
У вас есть друзья \подруги , мужчина , вы умеете общаться с людьми ?
ИграйМойГормон• 06 ноября в 11:03
Розумію вас, автор. Свого часу теж переймалась через це. Але з часом відпустило. Про що з ними говорити? Як погода/що готувати? Чи вони могли з вами прям на одному рівні вести бесіди? Якщо що, в мене маман вдарилася в шизотерику, там нема з ким говорити. Батько ніколи зі мною не спілкувався. У сестри руській мір головного мозку. От про що з ними говорити?
Грабля• 07 ноября в 00:22
Я Вам скажу одну не саму очевидну, але важливу річ. Справді близькі люди це не завжди близькі родичи. Досить часто по життю буває, що саме близькі по духу люди, то формально ’звичайні перехожі’.
Тож не варто перейматися і паритися з цього приводу. Живіть та насолоджуйтеся життям.