А поговорить?• 06 ноября в 14:51
Верхня поличка поїзда
Ви б просили уступити нижню, якби були вагітними на 25 тижні? Я не змогла купити нижню, доведеться на верхній їхати. Відчуваю себе добре, але трішки переживаю як я туди заберусь(( просити не звикла уступити..та і скоріше не буде у кого..
ЯниЯ• 07 ноября в 14:07
Ответ дляЛаскове телятко
Ну а навіщо він їде на верхній і купує?
Не я так хтось інший поступиться
Буває таке, щр треба їхати терміново, а місць потрібних вже немає. Не часто, але ж буває. Не лумаю, що він отак навиисно купив би пои інших варіантах
Ласкове телятко• 07 ноября в 14:16
Ответ дляЯниЯ
Ну так а шо робити мени?