Все знаю від і до• Изменено 06 ноября в 21:30

Запалені ясна під цирконієвою коронкою

Добрий вечір, дівчата.
Пару років тому поставила 3 цирконієві коронки на передні зуби.
Рік тому почало трікши червоніти, наче нависла(набухла) десна. Майже не кровоточать.
Регулярно гігієну роблю, знімок показав легке запалення. Лікар тільки каже чистити пастою Тебодонт Ф і гель Тебодонт.
Але ж це не норма вважаю.
Візуально це не видно в принципі, коли посміхаюся.
Став турбувати в цей період ніс, чую різки запахи, неприємні, хімічні, хоч оточуючі кажуть подих в нормі.
Можливо співпадіння звісно після двох ковідів.
Раптом у когось будо схоже, дякую за поради.
Леннон_Жив!• 06 ноября в 21:33
Є можливість проконсультуватися з іншим лікарем? Бо якось не розумію, яким чином паста може змінити ситуацію. Якщо ясна запалюються, то щось не так. У мене така реакція йде на заусенці на пломбі.
буреЛОМКА• 06 ноября в 21:33
Вам би до психіатра. Стільки тем уже про це склепали. Це якась зацикленість
автор Все знаю від і до • 06 ноября в 21:33
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так, записалася на прийом до іншого.
Vaslek• 06 ноября в 21:42
Стоматофит, полоскать. Мне помогло
ГонУрова дівка• 06 ноября в 22:05
Вся верхня челюсть у мене цирконієві коронки на імплантах , теж було таке з передніми 4-ма зубами, допомогла паста biorepair червона, швидко, за тиждень десь