аромат Жука• 07 ноября в 10:08
Ви б почали пити антибіотик?
Дві неділі хворіла, гайморит, грип, сильні приступи кашлю, потім ще півтори неділі прокашлювала(отходняки)
Недільку, може дві, як нарешті перестала кашляти і донька також
Мала пішла в садок, три дні походила і знову захворіла і з нею почала знову я, вчора почався кашель, дире в горлі, по стінкам горла знову стікає, я так розумію гайморит
Я не хочу знову тих вечірніх приступів кашлю((( Коли аж легені болять
Думаю одразу купити антибіотик, і не запускати
ПотеряласЯ Я...• 07 ноября в 10:09
Де ви живете? Що у вашій місцевості вільно продають антибіотики , але не існує лікарів?
аромат Жука
• 07 ноября в 10:10
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А в якій місцевості живете ви? Що у вас антибіотик по рецепту продають?
аромат Жука
• 07 ноября в 10:11
Ответ дляSo_so
Вы тест на грипп делали? Звучит как бытовое описание.
Ні, не робила
В нас вся сім´я перехворіла, але по другому колу тільки ми з донькою
Воздух в банке• 07 ноября в 10:12
Ответ дляБяки-козяки
До лікаря ідіть. Як ви сама собі можете назначити антибіотик?
молча
аромат Жука
• 07 ноября в 10:13
Ответ дляВоздух в банке
да, пропила бы дня три
Напевно так і буде, дякую
Дівчина Гілмор• 07 ноября в 10:17
Якщо гайморит то там гній, гній це бактерії, на кожну бактерію свій антибіотик.
Гайморит може не стікати по стінках (зазвичай)
Риніт так, насморк
А бо це може і не гайморит.
Або ви зараз сама пропєте антибіотик по якійсь лівій схемі, бактерія недолікується, і стане стійка
Риніт так, насморк
А бо це може і не гайморит.
ПотеряласЯ Я...• 07 ноября в 10:15
Ответ дляаромат Жука
В Україні.
ПотеряласЯ Я...• 07 ноября в 10:18
Ответ дляВоздух в банке
да, пропила бы дня три
Напаркуа?
Антибіотик невідомо який, невідомо чи діє він на конкретну бактерію, якщо вона є, на 3 дні - це як г... об стінку. Ефективності нуль. Шкоди - максимум
Томатико• 07 ноября в 10:19
Як можна самій ставити діагноз і лікувати? Ви медик? Дітей теж самомтійно лікуєте? Жах
Потішаюся• 07 ноября в 10:19
Нет,конечно,это новый вирус.Сдайте кровь на анализ.После гриппа ребенка желательно две недели в сад не водить
Захекалася читать• 07 ноября в 10:22
Ответ дляВоздух в банке
да, пропила бы дня три
Краще пару днів, щоб потім в інфекціонку.
Воздух в банке• 07 ноября в 10:22
Ответ дляЗахекалася читать
лучше вообще не пить его, чтоб сто проц туда попасть
Захекалася читать• 07 ноября в 10:23
Ответ дляДівчина Гілмор
Риніт так, насморк
А бо це може і не гайморит.
Риніт так, насморк
А бо це може і не гайморит.
Вона вже в неї стійка. Бо температуру збивали.
Коханозадовільна• 07 ноября в 10:26
Ответ дляаромат Жука
А що десь без рецепту? Я наприклад в Рівному не змогла купити
кнопкодав• 07 ноября в 10:50
Нет, какой смысл. Это новый вирус.
2 недели, мне в прошлом году дочка каклюш принесла, я 2 месяца выкашливала все что могла. Слезы текут и невозможно остановиться. Особенно приятно было в общественных местах, когда приступ начинался.
Радикальная• 07 ноября в 11:02
Ответ дляаромат Жука
До лікаря йдіть, розумниця !
Я без лікаря аб ніколи не приймаю. І вам не раджу.
Я постійно сперечалася з подругою з приводу аб ,вона мене постійно намагалася переконати, що без аб її дитина не вичухається . В результаті в 10 років в дитини не було майже всіх молочних зубів, хоч постійні ще не виросли, в зараз в нього великі проблеми з нирками. Краще не гратися з цим.
Радикальная• 07 ноября в 11:02
Ответ дляЗахекалася читать
І щоб резистентність вже 100% зформувати
ФФФФристайла• 07 ноября в 12:31
Я обычно наблюдаю 2-3 дня, и если вижу, что лучше не становится - пью антибиотик.
Под ’лучше’ подразумеваю нормализацию температуры тела, улучшение общего состояния - уходит ломота, слабость, сонливость, кашель если есть - становится продуктивным, из пазух хорошо выходит слизь, улучшается аппетит.
Пью всегда полный курс, не 2-3 дня, а столько, сколько положено по инструкции. Даже если он помог и стало легче через два для, курс всегда заканчиваю полностью