неДоПриличий• 16 октября в 07:11

Вірус, це нормально?

З п´ятниці боліло горло в доньки, 1-2 дні, чуточку. В неділю. Все ок.
У вівторок почались соплі і горло знов поболює, думаю від кашлю бо присутнє покашлювання, сухе, нечасте, певно подразнила його кашлем.
Вчора і позавчора, температура скаже то 36,6 то 36,8, то 37.
Самопочуття нормальне. І от пишу сюди, бо дитина підліток, не маленька, каже що себе почуває добре, за винятком соплів і кашлю. В школу відпускаю. Але чи норм ця 37 температура ? І коли вона пройде ? Вона не постійно, а раз так, раз так
Счастье_же_вот_оно• 16 октября в 07:13
36.8- 37 то не температура
автор неДоПриличий • 16 октября в 07:16
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
36.8- 37 то не температура
Ну я тоже так каже´у, але поки хворіє донька то міряю час від часу. Коли вона здорова то в неї 37 немає. А під час хвороби є.
ОдинРазНадетое• 16 октября в 07:24
Ответ длянеДоПриличий
Во время болезни - сами же пишете. Во время болезни у всех есть.
Добродійка• 16 октября в 07:25
А чого ви очікуєте від форуму? Ваша дитина хвора, дивно що вас хвилює 37, а не соплі з кашлем. Те, що вона може отримати ускладнення, то ваші проблеми, а ось те, що вона заражає інших - то свинство з вашого боку. Захворів - сиди дома і лікуйся, а не заражай інших.
Мию вікна у мороз• 16 октября в 07:26
Во первых до 37,3 норма, у дочки без всяких симптомов бывает, и то я не замечала, намерила врач перед прививкой. Если норм самочувствие, не морозит, не вялая, не надо мерять. Конечно пусть ходит в школу, там щас все такие. Побольше питья, лёгкий вирус
как тебе такое илон маск• 16 октября в 07:29
Ответ дляДобродійка
Це точно.
Цвіпканя• 16 октября в 07:31
Ну всі люли різні, я з 37 мучусь, якщо в доррзі, то готова під кущем лягти, бо важко дуже. Дітей завжли лишаю дома, шоб не заражали інших. З иеплотою згадую перший рік ковіду, коли люди боялися з соплями на вулицю вийти, бо камінням заб´ють ми тоді і не хворіли, боне було від кого підчепить.
автор неДоПриличий • 16 октября в 07:42
У доньки нормальне самопочуття, якщо соплі не течуть рікою, а просто видути і легке покашлювання, то я з чим маю її лишити вдома ? З такими симптомами? Там можна і по півроку сидіти вдома. В Європі чи в цілому світі такого немає.
Я з соплями моду лишити , коли вони їй сил но мішають. В якщо дитина себе добре почуває, то для чого вдома сидіти?
Штора с кисточкой• 16 октября в 08:01
Ребенок болеет, поэтому и т-ра 37. Автор, Вы бы пока оставили ребенка дома на пару дней.
Замрійлива• 16 октября в 08:09
У моей как-то месяц держалась такая температура после болезни
ЖаннаНеАгузарова• 16 октября в 08:10
Тоже болела и тоже такая температура держалась. Прошло, но я старалась лечиться
Барабасиха• 16 октября в 09:21
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Аж цікаво чим)