Харчовий тріль• 07 ноября 2025
Як вам такі лофери і чи підійдуть
вони до спортивного стилю,
Сижуревувшоке• 07 ноября 2025
похожие утепленные тапки на зиму смотрю в маркет бегать в спорт штанах
Свезло так свезло• 07 ноября 2025
В этом исполнении похоже на бабушкины капці, спортивный стиль - это например джогеры? Ой вей😁
Харчовий тріль
• 07 ноября 2025
Ответ дляСижуревувшоке
О , і мені так же треба
Муууумие• 07 ноября 2025
Ну если вам 80 под домом с собакой гулять , моя бабушка такие одевала только из-за того что денег на лучше не было и выбора не было
Харчовий тріль
• 07 ноября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Спортштани
Харчовий тріль
• 07 ноября 2025
Ответ дляМуууумие
Так, вони схожі на колишні бурки, коли бабці ходили
АяВсёЗнаю• 07 ноября 2025
С трудом представляю эту обувь в сочетании вообще с каким-либо стилем. Я в таких чунях и спортивках коров пасла в детстве
ЯяяКакаджамбо• 07 ноября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Удобно практично но не симпатично
Сижуревувшоке• 07 ноября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Удобно практично но не симпатично
та пофиг, выбежать на 10 минут то что надо
Доктор Хаос• 07 ноября 2025
Це не лофери..ви зі спортивним одягом плануєте носити? Краще зимові кросівки оберіть.
Харчовий тріль
• 07 ноября 2025
Зараз така мода, що все на чуні, галоші та валянки схожі, але зручні чортяки...
Доктор Хаос• 07 ноября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Спортштани
Подивіться короткі угги до спортивних штанів.
Муууумие• 07 ноября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Мне обувь без шнурков и без липучек не удобна, так как будет спадать
Харчовий тріль
• 07 ноября 2025
Ответ дляДоктор Хаос
В мене є зимові кросівки, але ці позиціонуються як високі демисезонні лофери
Само_достаточная• 07 ноября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Воно то так, але ви знайшли якісь максимально страшненькі з усіх цих галош
Доктор Хаос• 07 ноября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Ось такі подивіться..
Харчовий тріль
• 07 ноября 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Уггі з холявками і теплі занадто ті, що уггі подобаються на шльопани схожі, але їх незручно носити.
Снежнакомка• 07 ноября 2025
Ответ дляМуууумие
Садите на двусторонний скотч
Доктор Хаос• 07 ноября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Так і ці на холодну погоду,по теплоті те саме..
Сижуревувшоке• 07 ноября 2025
Харчовий тріль
• 07 ноября 2025
Ответ дляСижуревувшоке
я себе еще такие смотрю, тоже под спорт штаны в маркет рядом, надела, сняла быстро))
Симпатичні
Сижуревувшоке• 07 ноября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Симпатичні
600 грн, на сезон то что надо)
барабанщица• 07 ноября 2025
Боже ж мій! Та то ж бурки моєї бабусі, в них в глибокій старості проходила вона увесь час, бо ногам вже інше взуття не підходило.
Дівчатка, поки молоді, нащо воно вам? Ще у 75-80 років находитесь в таких.