Я_з_Франека• Изменено 07 ноября в 14:34

Який сенс в купівлі реплік брендів?

Дівчата, питання: а який сенс купувати репліки люксових брендів? Я не з наміром хейтити. Я і сама була любителька купити діор якийсь за 6000 грн (а для репліки я вважаю це дуже немало) і ганяти в метро.
А потім зрозуміла, що це смішно.
Бо хороша репліка з натуральної шкіри (якщо це взуття чи сумка) коштує ж не 500 грн, там ціна насправді, за яку можна купити хорошу річ в середньому сегменті, якісну і носити в радість. А в репліки якість саме китайська, ще й на додачу часто сморід хімії. Купуєш рахуйте якість як в Sinsay, а платиш як за нормальну добротну річ, якою репліка не є.
Ну і мені здається, коли береш люкс, то там має значення і сам бутик, і твої відчуття в ньому, і ставлення продавців, і якість, яка відповідна, і те, що річ з роками перейде в категорію вінтаж.
І люди, які купують люкс, вони і не їздять в метро, і вдягаються, і їдять у певних місцях і доходи мають відповідні. Для них така покупка це норма. І на певному рівні доходів вона логічна.
А от коли в діорі чи в Шанель ти в тролейбусі, то всім же очевидно, що це.
Звідси питання, а який тоді сенс брати ці репліки?
Якість? Ні
Кайф від покупки і задоволення від відчуття статусу «ні».
Показати людям «статус» - так якщо нема інших атрибутів і ти в них в метро чи пузатій хаті, то всі розуміють, що ти в Китаї.
Може є аргументи, які я не врахувала.
Квітка Миру• 07 ноября в 14:34
вы о реплике или подделке?
реплики и сточт дорого, и практиче ки не отличимы. а подлелку...ну, можете у негра на асфальте купить
автор Я_з_Франека • 07 ноября в 14:36
Ответ дляКвітка Миру
вы о реплике или подделке?
Я купила боти діор в сексі Фейрі в Києві, заплатила 6000 грн, походила пару разів і продала, бо відчувала себе смішно в них і незручна колодка.
На люксове життя зараз не заробляю, а там де бувала в них - то я як рояль в кустах)
Не розумію що це репліка чи підробка, бо називали реплікою «першої лінії», один в один.
Ашотакоя• 07 ноября в 14:36
Для мене ноль, я просто купую бо подобаються річ, а що там на ній написано не має значення
Экспертиза• 07 ноября в 14:44
У меня есть знакомые, которые покупают неоригинальные кроссовки Луи Виттон за 7+к. Там вся полностью одежда Шанель, Миу миу, Селин - одни сплошные подделки. Я этого не догоняю. Оригинал найк можно купить за эти деньги, из штатов заказать такой, какого в Украине даже нет. Но каждому свое.
Гореотума• 07 ноября в 14:44
Ответ дляЯ_з_Франека
Не покупайте. В чем смысл темы?
Кидаю курити• 07 ноября в 14:46
что-то у вас когнитивка страдает - хорошая реплика, дорога и тут же - сморид, качество как сенсей ))
вы определитесь, вам к умным, или к красивым?!
мегамоСГ• 07 ноября в 14:47
’І люди, які купують люкс, вони і не їздять в метро’. По перше, навіть такі люди користуються як мінімум метро. А по-друге,навіть якщо і репліка, то яке вам діло до того, що купують інші?
Наша взяла• 07 ноября в 14:47
Ось є в мене оригінальна сумна Луі Вітон, справжня, куплена у фірмовому бутіку, і що тепер не можна мені з нею у метро, бо хтось там щось подумає?)
Якесь викривлене у Вас бачення людей та їх потреб чи бажань
Весняний Марафон• 07 ноября в 14:48
Людям нравится вещь, но купить оригинал они не могут, т.к. просто нет на это денег. Или понравилась вещь, но они не знают, что это подделка под бренд и просто покупают.
Не покупала подделки никогда, есть брендовые очки, сумки, обувь
Nathalie27• 07 ноября в 14:49
Ответ дляЯ_з_Франека
Чому Ви купували репліки?
В танке• 07 ноября в 14:53
По вашей логике другие люди, которые ездят в метро и ходят в пузату хату, тоже не сумеют отличить, оригинал ли это,так что все ок
Бадабум• 07 ноября в 14:58
Ответ дляНаша взяла
Зазвичай люксові сумку підтримає загальний образ дівчині, прикраси, аксесуари, моє їмхо справа не в метро, а в якості репліки і загального образу, людину зчитують загалом, від стану волосся до прикрас, якщо буде їхати тітонька в мильницях із ашану в розтягнутий футболці звідти, з перепаленим блондом то і оригінал Шанель буде виглядати підробкою
Бадабум• 07 ноября в 15:01
А по темі, мо, думка що є дві категорії покупців такого лухарі, перші які просто прийшли в нонейм магазин і купили те що подобається , навіть не розуміючи що там за блямбу прицепили, і категорія яка хоче підняти свій загалальний образ до статутного, таким і селебретіс займаються. В тему ой така форма зручна, в мас маркеті і мідл маркеті от зовсім нічого подібного немає, не вірю
В танке• 07 ноября в 15:01
Ответ дляБадабум
Девушка, которой по карману люкс, может выглядеть именно так
Ашотакоя• 07 ноября в 15:02
Ответ дляНаша взяла
Сто відсотків, я підлогу мила на роботі в парфумах оригінальних Ганімед , бо купила 2 мл спробувати. І в Шанель шанс , бо на той час працювала прибиральницею , а хотілось бути гарною
Ашотакоя• 07 ноября в 15:03
Ви думаєте, хтось читає, чи заглядає на вашу річ. Смішна ви, кому воно треба, окрім вас
Наша взяла• 07 ноября в 15:05
Ответ дляБадабум
Я одягаю свої конверси, джинси і футболку із Зари, декілька прикрас, буру свою ОРИГІНАЛЬНУ сумку Луі Вітон і можу їхати як в авто так і в метро, і мені якось фіолетово, хто там і що з мене зчитує чи вираховує)
Я не зациклена на собі, на своїй зовнішності чи тому, а що ж подумають оточуючі, я живу так, щоб подобалось мені, а не комусь
Перемелица• 07 ноября в 15:06
Я вам больше скажу, знаю богатых людей, которые покупают реплики дорогие и носять как оригинал, т.к. никогда никто не поймет, что это не оригинальные вещи, и да, в метро они не ездят...
Злюка-закусюка• 07 ноября в 15:07
Так многие бренды САМИ делают вторую линию. И дешевые версии просто
Злюка-закусюка• 07 ноября в 15:13
Ответ дляБадабум
люкс иногда так трешево выглядит, что стыдно и его самого носить.
Издевка что ли, и на кого расчитано?
На ютубе видела пиджаки какого громкого брендв - тов знак вовсю спину и по рукавам и тд....модный сарказм
Злюка-закусюка• 07 ноября в 15:12
Ответ дляВ танке
Обычно и секондам и по бутикам ходят. Не паряться вообще
Блакитна устриця• 07 ноября в 15:26
Так почему вы покупали? И почему это теперь смешно? Вы же можете ответить на оба эти вопроса.
Бадабум• 07 ноября в 19:52
Ответ дляЗлюка-закусюка
Издевка что ли, и на кого расчитано?
))всякий треш то для хайпу, хоча якість люкса падає і сам по собі
Бадабум• 07 ноября в 20:01
Ответ дляНаша взяла
Ну і нормально, ви ж не в мильницях з базару, конверси взагалі класика кедів, я їх фанат з моменту коли відкрила для себе Нірвану в підлітковому віці ( до речі 100 баксів за кеди із тканини то вам не зара), ви так це описали, як пішла в секонд в останній день і на 100 грн накупила пару кг лахміття і в ньому хожу.
Ви так прикольно чіпляється за свій вітон, вона у вас одна із люксу? Їздить собі на здоров´я хоч на самокат, ви не повірите більшість людей фіолетово, насправді, це в певних тусовках важливо бути в течії, а в метро на ваш вітон з великої гори начхати, більшість навіть не зрозуміють що це
Зи прикраси також із Зари?)))
Бадабум• 07 ноября в 20:03
Ответ дляПеремелица
Так, це відома історія, коли потрібно бути своїм серед лухарі , а грошей жаль або сильно немає, а пил успіху потрібен
Наша взяла• 07 ноября в 20:05
Ответ дляБадабум
Зи прикраси також із Зари?)))
Ви така токсична
Мабуть, не все гаразд в житті?