Папина дочка• 07 ноября в 14:45
Продаж дачної ділянки
Хто нещодавно продавав,розкажіть,що до чого?Є будинок ще.
Я натуралка• 07 ноября в 14:50
Продавали приватизовану земельну ділянку в дачному кооперативі, будинок був ніяк не оформлений. Тому продали як землю і все, через нотаріуса.
andrey_spec• 07 ноября в 14:58
Як завжди. Все що приватизовано чи оформлено, то через нотаріуса. Усе, на що нема документів - через товариство, що значно простіше й дешевше.
Патика-мотика• 07 ноября в 15:23
Берете правовстановлюючі документи і йдете до нотаріуса, який вам скаже, які ще документи і довідки потрібні
Папина дочка
• 07 ноября в 15:39
Ок,а що то по вартості буде?Ну хоч приблизно.Як покупець має гроші дати,на рахунок ?Чи нал?
Я натуралка• 07 ноября в 16:05
Ответ дляПапина дочка
Вартість залежить від того, яка оціночна вартість об´єктів або сума угод, об´єкт один чи два, скільки часу продаваємий об´єкт знаходиться у власності, яку суму забажає ваш нотаріус. А ви не дали жодної інформації, тому і приблизно ніхто не скаже.
Папина дочка
• 07 ноября в 16:20
Ответ дляЯ натуралка
2 об´єкти ,не оцінювала ще..
Я натуралка• 07 ноября в 16:26
Ответ дляПапина дочка
2 об´єкти ,не оцінювала ще..
То це в два рази більше, ніж за один. По кожному угода+реєстрація в єдиному реєстрі+ витяги по кожному.