Пліткарка• 07 ноября в 21:51
Вы хоронили близких с телефоном?
Были потом звонки или может смс?
Ло Шарик• 07 ноября в 21:54
Ответ дляЖенщинас
Вы в здравии?
пытаюсь понять. она ждет звонков с того света???
Пліткарка
• 07 ноября в 21:55
Ответ дляЛо Шарик
Жду
Не вмію заміряти• 07 ноября в 21:55
Видела как людям ложили телефон.
А кто звонить должен?
Знаю что есть истории,когда после поминок кто то с телефона умершего рассылает сообщения-спасибо что пришли.
А кто звонить должен?
Пліткарка
• 07 ноября в 21:57
Ответ дляНе вмію заміряти
Видела как людям ложили телефон.
А кто звонить должен?
Ну им же кладут зачем то телефон . Сами подумайте зачем ?
Добра всем!• 07 ноября в 21:59
Знаете у меня только пока один человнк умерший в вотцапе в контактах - это странно как-то и я не решаюсь удалить эту переписку. Но он очень милый был дяденька. Если вам хочется, то хороните с телефоном - похороны это для живых - мертвым все равно.
Несу добро людям• 07 ноября в 21:59
Ответ дляПліткарка
Я да
А навіщо прикидаєтеся нездоровою тоді?
Не вмію заміряти• 07 ноября в 21:59
Ответ дляПліткарка
Личная вещь, вот и кладут.
Дедушке моему ложили его личные вещи,некоторым родственникам так же.
Миловидна леді• 07 ноября в 22:00
Ответ дляПліткарка
Покійним кладуть речі якими вони користувалися : гребінець, окуляри і так, телефон. Але це ж не означає, що покійний буде ними реально користуватися.
Добра всем!• 07 ноября в 22:00
Ответ дляНе вмію заміряти
Личная вещь, вот и кладут.
Если чисто с заботой об экологии то лучше не нужно - там литивые батареи - они будут отравлять землю и воду
Добра всем!• 07 ноября в 22:01
Ответ дляМиловидна леді
Про телефон - дурацкая традиция и не очень полезная для планеты. Покойные общаются с нами через сны
Пліткарка
• 07 ноября в 22:04
Ответ дляДобра всем!
Да это правда про сны . Но мне уже не снится давно (( Наверное душа переселилась в новое тело и обо мне забыла
Женщинас• 07 ноября в 22:05
Ответ дляНе вмію заміряти
Видела как людям ложили телефон.
А кто звонить должен?
Перебор...
Хорошо хоть не ’до встречи’
Женщинас• 07 ноября в 22:06
Ответ дляПліткарка
Как много времени прошло с похорон?
Пушка заряджена• 07 ноября в 22:07
Ответ дляДобра всем!
Да, я также не могу удалить уже два года и отписаться от дочкиного тренера. Умер от рака. Шок в шоке, такой здоровый, зожник, спортсмен.
Глаза_в_3_карата• 07 ноября в 22:15
Ответ дляДобра всем!
А у мені в контактах багато намеріі близьких людей, які померли. Не можу видалити...
А за мамин номер вже рік плачу абонплату....
Бабуся мороз• 07 ноября в 22:19
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А в мене так з фейсбуком(( багато друзів і рідних вже немає, і приходять сповіщення про їх день народження, а видалити їх з друзів не можу..
Глаза_в_3_карата• 07 ноября в 22:22
Ответ дляБабуся мороз
У Фейсбуці так саме.....
Чарочка діда• 07 ноября в 22:25
Трохи про інше - іноді приходило сповіщення, що людина з´явилася в мережі (вайбер, телеграм). Тобто пройшло умовні 6 місяців після смерті і номер телефону покійного продали іншому абоненту.
А особливо моторошно виглядало невинне сповіщення інстаграму, що ’Віра стежить за вами’, в той час як її вже нема в живих.
Ще з фб - колишній колега на сторінці в фб привітав нашу спільну колегу з ДН і по тексту виглядало так, що він забув/не знав, що вона померла кілька років тому (щось на зразок ’гарно відсвяткувати’).
Тому ’мертві душі’ із списку контактів таки бентежать, не звично.
Ждун с Нибиру• 07 ноября в 22:28
Ответ дляПліткарка
Він просто далеко.
Не знаю, як пояснити.. перші дні він близько, снився часто.
А потім... Наче пішов далеко. І тепер зрідка приходить в сни.
Анонимба• 07 ноября в 22:29
Ответ дляБабуся мороз
Одну знайому померлу жінку у Фейсбуці навіть з днем народження вітають деякі (після смерті вже). А її рідна сестра лайки ставить, оце крінж
Бабуся мороз• 07 ноября в 22:33
Ответ дляАнонимба
Так, є такі.. не розумію посилу їхнього, чи вони можливо не в курсі що людини вже немає.. але з сестрою дійсно дивно.
Оле Лукойе• 07 ноября в 22:34
Ответ дляНе вмію заміряти
Видела как людям ложили телефон.
А кто звонить должен?
Найбільший ’прикол’- це коли сім-карту по новому колу пускають в обіг. В мене так ’тато’ в мережі ’з’явився’ через півтора року
Оле Лукойе• 07 ноября в 22:39
Ответ дляПушка заряджена
Я так само не можу видалити тата з мамою, братову, своїх підрядників-будівельників, котрі померли чи тепер вже на війні загинули(((
Пліткарка
• 07 ноября в 22:47
Ответ дляЖенщинас
Как много времени прошло с похорон?
4 года . Последний год не снится , ну или очень смутно что я не помню когда посыпаюсь . А вот бабушка умершая наоборот чаще стала снится , она умерла лет 10 назад