Бабуся мороз• 07 ноября в 23:45
Овітрел укол
Хто стимулював овуляцію уколом овітрел, поділіться досвідом. Що мені треба знати? Чи цей укол болючий, як ви себе почували після, чи настала вагітність. У мене спкя, в наступному циклі робимо стимуляцію
Моська-слон• 08 ноября в 01:10
На фоні інших процедур, які я робила, щоб завагітніти, цей укол просто як якась чергова маніпуляція, нічого критичного. До речі, в циклі, коли його зробили, я завагітніла - після майже 8 років очікування.
Бабуся мороз
• 08 ноября в 01:45
Ответ длядякую аж підскакую
Укол не приводит к беременности…
Неприятный, но терпимый
Ну сам по собі звісно ні, ми тут в непорочне зачаття не віримо)
Бабуся мороз
• 08 ноября в 01:47
Ответ дляМоська-слон
Ого, а якщо не секрет, то шо робили протягом 8 років очікування? Бо я планую близько року і лікарка вже запропонувала, до цього просто постійно відслідковували фолікули і пили максимум міофолік.
Моська-слон• 09 ноября в 12:49
Ответ дляБабуся мороз
та чого тільки не робили, але розумію, що без толку. Лікували гормони, прижигали ерозію, якимись чудодійними тампонами лікували, потім СПКЯ лікували, два рази перевіряли труби (бррррр), потім півроку якимось фуфлом лікували уреплазму, яку взагалі лікувати не потрібно і вона не впливала ні на що... Коротше, або довбні попадалися, або викачка грошей просто була. А, уреплазма зі мною так і залишилася протягом вагітності, виявляється, ніяк вона нічому не заважала)