Телячі ніжноСті• 03 октября 2025
Розкажіть, як проходила ваша вагітність
Працювали чи не було сил?
Які аналізи здавали, на що перевірялися? Чи хворіли на щось і як лікувалися (більшість ліків не можна, на скільки знаю)?
Не будь КакСвета• 03 октября 2025
Задержка. Тест, две полоски. Истерика. Рыгаю. Рыгаю. Рыгаю. Тошнит. Рыгаю. Отошли воды, клизма, родила.
А! Забыла, между рыгаю и тошнит, ещё успели расписаться с мужем.
Папобус• 03 октября 2025
Не хворіла, був тільки ,,нежить вагітних,,. Токсикозу не було. Аналізи по графіку. Працювала майже до пологів
Научительница• 03 октября 2025
Не работала, лежала много , до того был выкидыш, но обошлось все натурально , просто много лежала. Анализы стандартные, не помню уже точно
Научительница• 03 октября 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Ещё смешнее стало))
Телячі ніжноСті
• 03 октября 2025
Ответ дляПапобус
А які аналізи по графіку?
Я планую вагітність, але мало що про це знаю. Жодна з подруг ще не була вагітна
#Пойду_кгадалке• 03 октября 2025
Все три беременности идеальные, токсикоза не было. Каждый раз счастье, ожидание малыша. Ничего не болело и ничего не лечили.
Папобус• 03 октября 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
А які аналізи по графіку?
Я не пам´ятаю вже. Лікар вам скаже.
БезникаяЯ• 03 октября 2025
Работала, чувствовала себя прекрасно, токсикоза не было, желания есть побелку и что там еще - не было. Счастливое прекрасное время
Играю_на_кларнете• 03 октября 2025
Я и до беременности не работала. Все что врач говорила сдавала. Не болела, тупо кайфовала, муж все время возле меня был. Гуляли, путешествовали
Країна мрій• 03 октября 2025
Працювала до 30 тижнів без проблем, токсикоз був з 7 до 12 тижня.
Хотілося спати, спала довше, ніж звикла, і лягала спати раніше.
Так обидві вагітності.
От після 30 тижня вже спина стомлювалася швидше і декретна відпустка якраз булв дуже доречною.
Найлегше ходилося з 13 до 25 тижня. Вже без токсикозу, але і живіт ще невеликий.
Так обидві вагітності.
Тихомандражная• 03 октября 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Интересно, что у вас клизма и расписались с мужем события одинаковые по значимости.
Мама Карло• 03 октября 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
А які аналізи по графіку?
Що вам чужий досвід. У всіх все по різному. Хтось жере як не в себе, у когось жору немає. В когось є токсикоз, в когось -,ні. Хтось отіікає і набирає вагу,а хтось повний енергії і класно виглядає.
Я працювала до 7 включно місяця, займалась пілатесом для вагітних, гарно почувалася ( крім 3-х місяців токсикозу), вагу набрала в межах норми, була красива, волосся шикарне. Чого і вам бажаю від щирого серця.
Тихомандражная• 03 октября 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
А які аналізи по графіку?
Так идите к врачу, пусть вам врач расскажет. Тролляка.
Телячі ніжноСті
• 03 октября 2025
Ответ дляПапобус
Я не пам´ятаю вже. Лікар вам скаже.
А як обирали лікаря?
Просто акушер-гінеколог в клініці чи зверталися в спеціалізований заклад?
Тихомандражная• 03 октября 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
А як обирали лікаря?
Конечно, в специализированный заклад, вы еще спрашиваете.
Кондуктор маршрутки• 03 октября 2025
З донькою ацетон +++, перестала їсти, пити, вставати. Годували крапельницями. Лікарняний з 2 місяця і до родів, але то завдяки знайомствам. Десь місяця з 4 вже могла б працювати. До того - ні, після лікарні без упину їла і відпочивала, така була знесилена.
Кондуктор маршрутки• 03 октября 2025
З сином токсикоз, що відступав лиш після їжі. Тож їла безперервно. Чоловік втомлювався готувати).
Працювала онлайн, тож не переривалася. В найгірші дні лежачи, комп на грудь, на край мандаринові шкірки, щоб не тошнило.
Місяці на 4 попустило.
Папобус• 03 октября 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
А як обирали лікаря?
В мене був класний лікар в державній клініці.
Не будь КакСвета• 03 октября 2025
Ответ дляТихомандражная
И то, и то было впервые