заварний look• 08 ноября в 01:01
Цитологія плевральної рідини
Чи хтось розуміється і може розшифрувати.
Передісторія.
Людина після операції на кишечнику , дуже мало їсть, мало рухається ,низький білок . Початково по КТ в легенях було трохи води .
Місяць після операції різко температура до 38,5, задишка . По рентгену рідина . Пухлин нема .Її два рази відкачували ( дуже багато ), потім поставили дренаж і взяли на цитологію.
Антибіотики, зараз води майже нема , температури нема.
Сьогодні прийшли результати, додам в картинці.
Лікар каже , що вода наслідок низького білка і довгого лежання.
Чи так може бути чи лікарі щось пропустили? Оте елементи крові і мікрофлора дивне.
Передісторія.
Позитивна• 08 ноября в 01:43
1. Этот случай 100% не стоит обсуждать на форуме.
2. Вы не говорите причину операции на кишечнике ( она указана в заключении).
3. Вы можете сами открыть классификацию, указанную в заключении и просмотреть, что значит ваш вариант.
4. Нужно обращаться строго к своему лечащему врачу. Потому что это узкопрофильный специалист, который точно имеет много опыта с подобными пациентами.
заварний look
• 08 ноября в 02:04
Ответ дляПозитивна
1.В лікаря були. Але після того, як вони не звернули увагу на воду на початку , то хочеться знати ще якусь альтернативну думку. Сатурація падала до 78, добре , що в лікарні є кисень. Якщо буде повторення вдома, то що робити ?
Лікар сказав, що просто наслідок низького рівня білку в організмі .
2. Операція видалення злоякісної пухлини в кишечнику. Без метастаз.
3. Я не знайшла цієї розшифровки.
Єдине по гугл пробивається гнійний плеврит : кров і мікроорганізми ( бактерії). Лікар цей діагноз відкидає .
3. Я не знайшла цієї розшифровки.
неДодекаэдр• 08 ноября в 09:39
Длительное лежание может провоцировать воспаление легких и инфекции. И при лечении онко подавляют иммунитет, что помогает бактериям развиваться. Антибиотик помог. Кровь может быть попала в результате прокола от пункции?
заварний look
• 08 ноября в 10:20
Ответ длянеДодекаэдр
Дякую.
За кров не подумала. Фактично, так могло бути.
Просто переживаю,.бо в понеділок людину хочуть виписувати , якщо щось подібне трапиться вдома,ми самі не справимся .
Мама фіфті цента• 08 ноября в 14:58
Ответ длязаварний look
Дякую.
Нельзя лежать, нужно большую часть дня сидеть если не в состоянии пока ходить.
Аэробные упражнения руками хотя бы на минимальном уровне несколько раз в день.
Какой возраст?
заварний look
• 08 ноября в 15:19
Ответ дляМама фіфті цента
Какой возраст?
Не можемо заставити ходити і все . Навіть сидіти. Лише лежати і спати хоче.
Раз в день в коридор і то не завжди .
Руками вправи робить , їжа йогурти переважно. Впхати іншу їжу дуже важко , м´ясо взагалі караул. Боїться ,що від твердого буде ригати .
74 роки .
Головне ,розпочати хімію вчасно, а тут , як не одне, то інше.
Раз в день в коридор і то не завжди .
74 роки .
Мама фіфті цента• 08 ноября в 15:42
Ответ длязаварний look
Раз в день в коридор і то не завжди .
74 роки .
Раз в день в коридор і то не завжди .
74 роки .
Химия в таком возрасте и с низким белком не лучший вариант. Там где дефицит белка, там и анемия и железодефицитю
Химия просто не будет работать при таких исходных и быстрее добьет человека чем поможет.
Сейчас ему нужно протеиновое спец питание, а не мясо в чистом виде. В таком возрасте даже перетертое в паштет оно не будет перевариваться и усваиваться без достаточных доз Креона с каждым приемом пищи.
После курса антибиотиков необходимо восстановить микробиом, т.к. он непосредственно влияет на усвоение, уровень общего воспаления (на которое активно расходуется белок).
Затолкать мясо в человека не равно обеспечить его белком, который восполнит дефицит в крови.
Но даже если получится усвоить аминокислоты, то белок магическим образом в крови не повысится.
Синтез белка - энергозатратный процесс, который должен быть обеспечен в первую очередь магнием.
А чтобы магний усвоился нужны витамины, хотя бы В6.
Поэтому вам не химию нужно быстрее начинать, а поднять уровень белка в крови, устранить анемию и другие дефициты и только потом уже совместно с самим онкобольным решать как действовать дальше
заварний look
• 08 ноября в 15:59
Ответ дляМама фіфті цента
Гемоглобін піднявся до 110.
Білок піднімали по- різнлму : і нутрідрінк ( людина від нього рве), і кров переливати, і альбумін теж .
Зараз основні рани після операції загоїлися , вода із черевної порожнини вийшла .
Лікар каже, що білок не повинен вже так падати . І наполягає на м´ясі .
Протеїн сам не знаю, чи буде пити, він теж солодкуватий.
За магній , B6 дякую, почитаю.
Їх потрібно колоти чи просто вітаміни пити ?
За магній , B6 дякую, почитаю.
Мама фіфті цента• 08 ноября в 16:05
Ответ длязаварний look
Гемоглобін піднявся до 110.
За магній , B6 дякую, почитаю.
Ну пробуйте мясо, только в паштете + Креон от 25000
110 - выраженная анемия...
У вас есть анализы на руках, какой белок, альбумин...?
Сколько прошло после капельниц альбумина и переливания крови?
110 - выраженная анемия...
заварний look
• 08 ноября в 16:08
Ответ дляМама фіфті цента
110 - выраженная анемия...
Ввечері зможу скинути.
Переливання крові 1.
Альбумін 6 разів.
Пройшло 3 тижні .
Просто було 2 операції, багато води у черевній порожнині. Стояли дренажі. І лікар казав, що весь білок йде на заживлення тих ран. Зараз там все зажило, залишилось зажити в легенях від дренажу.
Переливання крові 1.
Альбумін 6 разів.
Пройшло 3 тижні .
Мама фіфті цента• 08 ноября в 16:40
Ответ длязаварний look
Ввечері зможу скинути.
Переливання крові 1.
Альбумін 6 разів.
Пройшло 3 тижні .
Переливання крові 1.
Альбумін 6 разів.
Пройшло 3 тижні .
Для контроля белка нужно сдавать свежие анализы через недели 2 после вливаний альбумина.
Биохимию крови сдавали? Инсулин какой?