Голова колгоспу• Изменено 08 ноября 2025
Совместный душ
Никогда такого опыта не было, хочу попробовать
Мужчина намекает
Расскажите, как у вас это происходит, что вы делаете там, сколько времени
Я в этом новичок (
Всем токсам и неадекватам желаю пройти мимо. Тех, кто поддерживает их тоже. Спасибо
Мужчина намекает
Я в этом новичок (
Пирожкиня• 08 ноября 2025
Ответ дляАнти-анонім
Плитку надо нормальную класть, не скользкую.
Це так. Не врахували :(
Пирожкиня• 08 ноября 2025
Ответ дляПоросенка
Классная история для травматолога-сломали ногу в душе на табуретке во время оргазма 🤣
Точно :)
ПрипоРошенная• 08 ноября 2025
Ответ дляПирожкиня
Автор про душ питає. Ну, блін, звідки ванна у душі?
Ще одна.
Загугліть фото, чи що. Ванна в душі.
Поросенка• 08 ноября 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Ще одна.
Загугліть фото, чи що. Ванна в душі.
Душ в ванной это понятно
А ванна в душе это как?)
ПрипоРошенная• 08 ноября 2025
Ответ дляПирожкиня
Чим люди читають.
У автора душ, а не ванна.
Вона не написала, як конкретно облаштоване приміщення, де в неї душ. В більшості душ поєднується з ванною.
А якщо душ відкритого типу, то тема взагалі ні про що.
ПрипоРошенная• 08 ноября 2025
Ответ дляПоросенка
Душ в ванной это понятно
А ванна в душе это как?)
Гугл в помощь.
Тракторні війська• 08 ноября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Я создала тему для адекватных ответов
А вам хорошего дня
С чего вы взяли, что секс в душе - это адекватно? Киношек пересмотрели? В травматологию хотите? Вас туда так голыми и обосранными привезут, да ещё и сцепитесь гениталиями как собаки.
Хачапууури• 08 ноября 2025
У нашего ебобоши даже субботу рабочий день.
Стручок теребонькается без выходных.
Пирожкиня• 08 ноября 2025
Ответ дляТракторні війська
Може, дівчинка молода, начиталася жіночих романів.
Там так гарно пишуть, як вони цілувалися, потім водичка ласкаво текла по спинах, він партнерку до холодної плитки спинкою притиснув, від того вона збудилася ще сильніше (від холоду, ага), потім він одним рухом заповнив її до упору (класична фраза у таких романчиках), вона закинула йому ноги на спину, далі шалений секс і крутий одночасний оргазм.
Ще часто пишуть у таких романчиках, як чудово секс починати у морі в воді і продовжити на пісочку.
.У реаліях же ванні кімнати у більшості не такі вже й просторі, плитка відчутно холодна, у морі вода змиває змазку, а пляжний пісочок зовсім не ніжно натирає у несподіваних місцях.
Вумна, аж страшно• 08 ноября 2025
Ответ дляПирожкиня
Хто зараз читає ті романи? Усі дивляться порнхаб. А там якраз таки повно відео в душі, зокрема любительських.
Пиу!Пиу!• 08 ноября 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Я не читаю и не смотрю.
Первоклашка Я• 08 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Я вам поясню, можна?
Відповіді мають бути від тих - хто хотить в душ із чоловіком, і знає що це, для чого це, що тут приємного, і як це робиться. Це головне. Особи , які кохаються після вечірнього душика «бутєрбродіком» - їм немає що тут відповідати. Вони не знають. Це два.
Автор очікує почути - що приємного в цьому; що буде відбуватися; що варто зробити перед таким душем може; може по дрсвіду інших зрозуміти - чи краще щоб це було прелюдією, чи займатися сексом прям там. Малр лі що, яка особисто таким як Ви, різниця, і чого сюди заходити було взагалі🤷♀️🤷♀️🤷♀️🤷♀️
То Ви розказали автору в подробицях зі свого досвіду все?
Про прілюдію в сам процес в деталях розписали?
Соня-сонятко• 08 ноября 2025
Ответ дляАнти-анонім
Лучше щетку с ручкой взять.
Блін, все життя ржала над тими, хто таким користується, а сьогодні вперше у житті захотіла ту щіику, бо лінь було нахилятися і між пальцями ніг мити:)
Поросенка• 08 ноября 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Я себе табуретку в душе поставила и все)
Соня-сонятко• 08 ноября 2025
Ответ дляПоросенка
Ой, я ще так соромлюся:) бо моя бабуся так милася :)
Поросенка• 08 ноября 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Так пока шампунь,маска,бальзам,для пяток штучка,маска на лицо,бритва.Я устаю все время стоять)
Соня-сонятко• 08 ноября 2025
Ответ дляПоросенка
У мене все простіше :)))
Поросенка• 08 ноября 2025
Ответ дляСоня-сонятко
У мене все простіше :)))
Так это минимально
Ещё скраб для тела периодически
Така бойова Я• 08 ноября 2025
Ответ дляМурзилка
Нужно писять только после того, как включили воду.
Лучше в процессе смывания геля или шампуня
Веселуха Муха• 08 ноября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Я создала тему для адекватных ответов
А вам хорошего дня
какой дурак вас трахает ?
Пиу!Пиу!• 08 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Ще ні.
Да что вы говорите. Вы там с автором договорились?
ну хоть поможете друг другу. Может чище станете. Хотя вру, вряд-ли.
Пиу!Пиу!• 09 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Скажу по секрету, там не митися йдуть
Да? Только мы от вас так и не узнали, чем же вы там занимаетесь
с автором
Первоклашка Я• 09 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Так Вам воно ні до чого
Ну ви так і не спромоглися і пів слова по темі написати
Первоклашка Я• 09 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Кажуть не кидати перлів перед свиньми, нічого особистого
Ясно понятно, по темі вам і сказати нічого